w

Magda Gessler pokazała się bez grama makijażu. Tuż obok niej ukochany

Magdę Gessler kojarzą chyba wszyscy. Znana restauratorka prowadzi od lat autorski program w TVN „Kuchenne Rewolucje”, a jest też obecna w takich programach kulinarnych jak „MasterChef” czy „Sexy kuchnia Magdy Gessler”.

Sponsorowane

Najczęściej widzimy ją publicznie z perfekcyjnie wykonanym makijażem. Pomalowane rzęsy, szminka na ustach czy podkreślone oczy, to znak rozpoznawczy Magdy. Jak się okazuje, celebrytka nie ma oporów aby pokazywać się szerokiej publiczności, bez perfekcyjnego makijażu.

Instagram

Magda Gessler bez makijażu

Tym razem pochwaliła się zdjęciem ze swoim ukochanym – Waldemarem Kozerawskim. Na zdjęciu Magda Gessler jest kompletnie bez makijażu, a obok niej widać twarz ukochanego. Pod zdjęciem widnieje podpis – „Raj… Nareszcie”.

Sponsorowane

Instagram

Wybranek Magdy na co dzień mieszka w Kanadzie, co oznacza, że para nie spotyka się zbyt często. Jak jednak podkreśla Magda Gessler, każde ich spotkanie jest wyjątkowe

Gdy nie widzimy się miesiąc, to spotkanie z Waldkiem jest jak pierwsza randka. Zawsze jemy dobrą kolację, pijemy wyśmienite wino, dalej nie będę opowiadać – przyznaje znana restauratorka.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Podano ostateczną datę zakończenia pandemii. Mimo wszystko naukowcy przestrzegają

   Nowy objaw Omikrona. Jeśli zauważyłeś go u siebie w Święta, możesz być zarażony