w

Dagmara Kaźmierska w końcu pokazała narzeczonego! “Wygląda jak klon Jacka!”

Dagmara Kaźmierska to jedna z głównych bohaterek programu Królowe Życia, emitowanego na kanale TTV. Wokół życia prywatnego kobiety od dawna pojawia się masa plotek i spekulacji. Widzowie podejrzewali, że przyjaciel Dagmary, Jacek Wójcik, to tak naprawdę jej partner. Królowa zdementowała te informacje i właśnie pokazała swojego prawdziwego faceta!

Sponsorowane

Królowe Życia

Królowe Życia to program emitowany w telewizji od 2016 roku. Możemy w nim zobaczyć perypetie życia kobiet, które żyją na bogato, ale na własny rachunek. Osiągnęły w życiu sukces, na który same zapracowały, a teraz nie widzą ograniczeń i żyją na 100%. Kontrowersyjne postacie często oburzają swoim zachowaniem środowisko.

Jedną z uczestniczek programu jest właśnie Dagmara Kaźmierska. Gdy pojawiła się w reality show była charyzmatyczną właścicielką butiku. Wróciła do Polski po latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych. Widzowie pokochali ją za szczerość, ekscentryczność i przedsiębiorczość. Dzięki popularności, jaką przyniósł jej program, celebrytka otrzymała możliwość zagrania epizodycznej roli w filmie Patryka Vegi pt. Kobiety mafii 2.

Instagram
Sponsorowane

Dagmara należy do osób kontrowersyjnych. Mimo dobrych cech trudno zapomnieć o jej kryminalnej przeszłości. Od 2005 roku Kaźmierska prowadziła agencję towarzyską. W procesie sądowym udowodniono jej, że werbowała kobiety i zmuszała je do prostytucji. Dwukrotnie dopuściła się też przestępstwa handlu ludźmi. Została skazana prawomocnym wyrokiem na 14 miesięcy więzienia za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo i sutenerstwo.

Kaźmierska nie wraca jednak do przeszłości. Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, umieszczając tam zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Ostatnio pochwaliła się, że ma narzeczonego! Jednak nie chciała zdradzić, kim jest wybranek jej serca.

Instagram

Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu… To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego

Miłość w życiu królowej

Celebrytka na temat swojego partnera powiedziała tylko, że jest to “mężczyzna silny i charyzmatyczny, który potrafi poskromić moją niełatwą naturę”. Fani zaczęli zastanawiać się, czy nie jest to przypadkiem Jacek Wójcik. Ale Dagmara szybko zaprzeczyła. Wyznała, że poza przyjaźnią nic więcej ich nie łączy, a co do swojej drugiej połówki, zdradziła, że jest od niej młodszy o dwa lata.

Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. Do tego jest przystojny. To, że on mnie chce, to ja się dziwię

Instagram
Sponsorowane

W końcu go pokazała!

Tak długo ukrywała go przed światem, aż w końcu ujawniła. Na TikToku podczas transmisji z butiku Kaźmierska uchwyciła partnera.

On dzisiaj mówi: zabiorę cię do pięciogwiazdkowego hotelu za granicę, tak powiedział. Ja wszystko zostawiłam. Mówię: pięć gwiazdek jest, mercedes cabrio, no to ja w samej sukience, wszystko mi kupi po drodze. A on zabrał mnie do Czech, na plażę nudystów

Instagram

Fani gwiazdy bezsprzecznie uważają, że narzeczony jest bardzo podobny do Jacka Wójcika. Też tak sądzicie?

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Sześcioraczki z Tylmanowej na wakacjach. Zdjęcie rodzeństwa wprost zachwyca!

   Trener spoliczkował zawodniczkę na IO w Tokio. Wyciekło szokujące nagranie!