w ,

Marcin Prokop zdradził, ile zarabia w Dzień Dobry TVN. Ludzie zaskoczeni!

Zastanawiasz się, ile zarabia Marcin Prokop? Od lat kojarzony jest z telewizją TVN, gdzie w duecie z Dorotą Wellman prowadzi program śniadaniowy – “Dzień Dobry TVN”. W ostatnim czasie 45-latek pojawił się w “Hejt Parku” i opowiedział co nieco o swojej pracy. Zdradził też, jak wygląda jego wypłata.

Sponsorowane

Prokop wystąpił jako gość Krzysztofa Stanowskiego w “Hejt Parku”. Dziennikarze w czasie spotkania rozmawiali na liczne tematy. Jednym z nich była kariera telewizyjna 45-latka. Gość przyznał, że wcale nie zarabia tak hojnie, pracując w DDTVN, jak niektórym się wydaje.

Instagram

Ile zarabia Marcin Prokop?

Rozmowa się ciągnęła. Prokop nie dał się w wielu sytuacjach podpuścić. Raczej wypowiadał się w samych pozytywach na temat stacji, dla której pracuje. Gdy Stanowski zapytał Prokopa o to, czy “Dzień dobry TVN” nie jest przypadkiem zbyt infantylnym programem dla niego, ten odpowiedział:

Sponsorowane

To też nie jest tak, że ja mam ciarki żenady, siedząc w programie śniadaniowym, bo gdyby tak było, to bym prawdopodobnie już go dawno opuścił.

Instagram

Dalej wspomniał co nieco o swoim wynagrodzeniu. Wbrew pozorom, wcale nie jest tak duże, jak co niektórym mogłoby się wydawać.

To nie jest praca, która płaci aż tak znakomicie, żebym sobie bez niej nie poradził, natomiast ja mam do tej pracy taki stosunek, że bawię się tym razem z widzem. Czyli nawet jak prowadzę rozmowę o malowaniu paznokci, albo pieczeniu ciasta, to staram się to robić z lekkim mrugnięciem oka do ludzi na zasadzie: “hej, pobawmy się tą historią”. (…) Ty zakładasz, że ja traktuję siebie poważniej niż ten program. A ja wchodząc do tego programu przestaję pielęgnować swoje ego (…). Ja staję się częścią tego programu i podpisuję się pod wszystkim, co tam się wydarza.

Instagram

Marcin Prokop uściślił, że znaczna część jego dochodów pochodzi z prowadzenia ekskluzywnych eventów organizowanych przez duże korporacje. Jak myślisz, ile zarabia w Dzień Dobry TVN?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

9 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Zbiorowy gwałt na 12-latce. W sprawę wmieszany jest pracownik agencji rządowej

    Pracuje od przeszło 70 lat. Taką emeryturę dostaje Teresa Lipowska