w

Ustąpiła pieszemu na przejściu. 35-latek wtargnął do auta i odgryzł kobiecie ucho

W nocy z 26 na 27 stycznia, czyli z czwartku na piątek, pieszy w Poznaniu wtargnął do samochodu, przepuszczającego go na pasach. Na tym się niestety nie skończyło. Mężczyzna odgryzł kobiecie kawałek ucha. Policja poinformowała, że sprawca został już schwytany. Wcześniej miał jeszcze uszkodzić kilka samochodów.

Sponsorowane

Pieszy wtargnął do auta i odgryzł kobiecie ucho

O sprawie poinformował lokalny serwis, epoznan.pl. Zdarzenie miało miejsce na jednym z poznańskich osiedli – Dębiec. W nocy z czwartku na piątek 35-leni obywatel Ukrainy chciał przejść przez pasy. Kobieta prowadząca samochód zatrzymała się, aby go ustąpić mu pierwszeństwa. Mężczyzna podszedł do auta, otworzył drzwi i wtargnął do środka. Następnie rzucił się na kierującą, odgryzając jej kawałek ucha.

Twitter

Następnie wyrzucił kobietę z pojazdu i sam odjechał. Dosłownie chwilę później wjechał w znak drogowy, porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji poinformowała, że funkcjonariuszom szybko udało się namierzyć napastnika. Przed dopuszczeniem się napaści miał wcześniej uszkodzić kilka pojazdów.

Sponsorowane

Ukraińca przewieziono do szpitala, gdzie przebywa na obserwacji. Od opinii lekarzy będzie zależeć, co dalej się z nim stanie. Z kolei ranna kobieta została opatrzona przez medyków i wróciła do swojego domu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

27 komentarze