w

Doda “sprzedaje swoje ciało”! Ty też możesz zostać właścicielem

Instagram

Piosenkarka, modelka i aktorka. Doda – Dorota Rabczewska, od lat jest uznawana za jedną z najzdolniejszych i najbardziej kontrowersyjnych artystek. I choć zdążyliśmy się już przyzwyczaić do jej odważnych wypowiedzi i nieszablonowych stylizacji, to okazało się, że popularna Doda potrafi jeszcze zaskoczyć swoich fanów.

Sponsorowane
Instagram

Każdy może stać się właścicielem jej ciała

Instagram

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, gwiazda poinformowała fanów, że będzie sprzedawać swoje ciało w technologii NFT.

Sponsorowane

NFT to rodzaj kryptowaluty. Działa w oparciu o strukturę blockchain. Ta podzielona jest na unikalne tokeny. Każdy fan Dody może stać się indywidualnym właścicielem takiego tokenu, który reprezentuje poszczególne części ciała piosenkarki. Oryginalność każdego tokenu jest poświadczona cyfrowo i ma wartość kolekcjonerską, ale też nominalną. Pierwszy pakiet już jest dostępny w sprzedaży i dotyczy najatrakcyjniejszych części ciała artystki. Ci z fanów, którzy zdecydują się zostać właścicielami części ciała Dody, otrzymają też wartościowe i atrakcyjne podarunki. To bilety na koncerty Dody, a także specjalny status – bliskiego przyjaciela na Instagramowym koncie artystki.

Instagram

Doda nie jest pierwsza

Ciało Doroty Rabczewskiej zostało zeskanowane i podzielone na 400 części, za pomocą specjalnej technologii przez specjalistów z Wolfstudios. Sama artystka nie widzi nic kontrowersyjnego w swoim pomyśle i na swoim profilu odpowiada krytykom.

Można być ignorantem i zaprzeczać istnieniu świata cyfrowego, którego biznes rośnie w potęgę na naszych oczach, ALE… PO CO? Skoro można na nim zyskać?

Instagram

Na podobny krok zdecydowały się zresztą światowe sławy show-biznesu. Inwestycja w tokeny stała się udziałem Elona Muska, Paris Hilton, Marka Cubana, Eminema, czy Shawna Mendesa.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Matka z dzieckiem na przejściu “Po****ło Cię!”. Kamera nagrała jej atak

   Zawiesili na klatce kartkę. Sąsiedzi niemal natychmiast na nią odpowiedzieli