w

Blanka Lipińska w ciemnych i króciutkich włosach! Takiej jej nie widzieliście!

Instagram

Świat usłyszał o Blance Lipińskiej w 2018 roku, kiedy to wydała książkę zatytułowaną 365 dni. Okazała się bestsellerem i sprzedała w ponad 500 tysiącach egzemplarzy. Popularność i zainteresowanie czytelników skłoniło Blankę do napisania kontynuacji, pt. Ten dzień. Druga książka wydana została jeszcze w tym samym roku. Obie książki wzbudziły spore kontrowersje ze względu na odważne sceny erotyczne. Nie tylko to było zaskoczeniem. W ramach promocji Lipińska wystąpiła w rozbieranej sesji zdjęciowej do miesięcznika CKM. W 2019 wydano Kolejne 365 dni, wieńczące erotyczny tryptyk.

Sponsorowane
Instagram

Okazuje się, że pierwsza część książek napisana została w 2014 roku, czyli aż 4 lata przed wydaniem. Inspiracją do pisania było dla 36-latki jej niesatysfakcjonujące życie seksualne z ówczesnym partnerem. Gdy Blanka dała przyjaciółką pierwszą wersję do przeczytania, te przyjęły ją naprawdę entuzjastycznie. Wtedy też padł pomysł, żeby wydać książkę.

Instagram

Film zainspirowany książką

Sponsorowane

Co więcej, na podstawie pierwszej części trylogii, powstał film. Ekranizacja zebrała sporo niepochlebnych opinii, mimo to przez wiele tygodni nie schodziła z pierwszego miejsca wśród najpopularniejszych propozycji Netflixa nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach na świecie.

Instagram

Blanka Lipińska

Blanka urodziła się 22 lipca 1985 roku w Puławach. Po zdanej maturze uczyła się w studium kosmetycznym. Po jego ukończeniu została wizażystką. W 2007 roku podjęła decyzję o przeprowadzce do Warszawy, gdzie pracowała jako specjalistka i menedżerka w działach sprzedaży i marketingu firm z branży hotelarskiej. Jednak po kilku latach zmieniła profesję. Dołączyła do federacji KSW, w której zajmowała się rekrutacją i szkoleniem tzw. „ring girls”. Równolegle w latach 2015–2016 była menedżerką w kontrowersyjnych klubach w Sopocie: The Roof, Show, Dream Club, The Star. Po dwóch latach odeszła od KSW.

Instagram

Blanka Lipińska wygląd

36-latka szczerze i otwarcie mówi o ingerencji w swoją urodę. Zdecydowała się na zabieg wycięcia torebek tłuszczowych z policzków, wolumetrię twarzy, wydłużyła brodę, powiększyła usta i piersi, stosowała botoks (w celu usunięcia skutków ubocznych leczenia trądziku) i regularnie poddaje się zabiegom medycyny estetycznej.

Instagram
Sponsorowane

Patrząc na Blankę charakterystyczne wydają się jej blond włosy. Pisarka lubi eksperymentować z ich długością. Jednak nie wszyscy fani celebrytki wiedzą, że w przeszłości wcale nie była blondynką, a brunetką!

Instagram

Brunetka czy blondynka?

Instagram

W którym kolorze wygląda lepiej

Instagram

Może powinna wrócić do naturalnego koloru?

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Wierni dostali od proboszcza karteczkę w sprawie kolędy. Jej treść wywołała burzę!

   Był pewny, że nikt go nie widzi. Policja pilnie poszukuje tego mężczyzny!