w

Ola Szwed w nagiej sesji zdjęciowej. W takiej odsłonie jej nie widzieliście!

Wszyscy doskonale pamiętamy ją z serialu “Rodzina zastępcza”. Dziś ma 32 lata. Aleksandra Szwed pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami nagiej sesji zdjęciowej. Fani nie kryją zadowolenia, a w komentarzach widać same pozytywne opinie.

Sponsorowane

Kim jest Ola Szwed?

Urodziła się 8 sierpnia 1990 roku w Warszawie. Jest córką Polki i Nigeryjczyka. Niejednokrotnie można podziwiać ją na ekranach telewizorów, bowiem Ola jest aktorką, piosenkarką, prezenterką telewizyjną, konferansjerką, projektantką mody, modelką no i celebrytką. Prywatnie jest szczęśliwą kobietą i mamą. Związana jest z koszykarzem, Krzysztofem Białkowskim, z którym doczekała się dwójki uroczych dzieci. Pierwszy na świat przyszedł synek, Borys, urodzony w 2015 roku. Z kolei w 2021 roku urodziła się córeczka.

Aleksandra Szwed w nagiej sesji

Przez 10 lat odgrywała rolę Elizy w serialu “Rodzina zastępcza”. Na naszych oczach przemieniła się ze słodkiej dziewczynki w nastolatkę, a następnie w piękną kobietę. Widać, że obecnie przed kamerą czy aparatem czuje się jak ryba w wodzie. Jakiś czas temu wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej dla Playboya. Najwidoczniej spodobało się jej to na tyle, że ponowie zrzuciła ubrania, a efektami sesji podzieliła się na Instagramie.

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

20 komentarze

  1. To takie coś może mieć dzieci? Myślałam że to się rozmnaża przez pączkowanie a nagiego asfaltu nigdy nie chcę oglądać rasistą nie jestem ale małpki nie tknę ,gdzie mi do zoofila