w

W McDonald’s z sufitu zaczęły spadać robaki! Obrzydliwy widok

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w jednej z londyńskich restauracji sieci McDonald’s. Klienci zaczęli uciekać z lokalu, kiedy na stół pełen jedzenia zaczęło spadać coś z sufitu… Były to białe larwy. Pracownicy podobnie jak klienci byli w szoku. Nie potrafili wyjaśnić, skąd wzięły się robaki.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Larwy opanowały całą restaurację

W sieci pojawiło się 45 sekundowe nagranie z McDonald’s. Widać na nim, jak niewielkie, białe robaczki przemieszczają się zarówno po podłodze, jak i po stołach. Z relacji świadków wynika, że było ich naprawdę dużo. Autor wideo powiedział, że menadżer restauracji próbował uniemożliwić mu nagrywanie tego, co dzieje się w lokalu i nie reagował na sugestie odnośnie natychmiastowego zamknięcia knajpy.

Ostatecznie sprawę zgłoszono odpowiednim służbom, które nie pozostały bez reakcji. Głos zabrał również rzecznik McDonald’s. Po zgłoszeniu restauracja została bezzwłocznie zamknięta. Przeprowadzono także dochodzenie, które ponoć doprowadziło do znalezienia przyczyny tej nieprzyjemnej sytuacji. Problem został już rozwiązany.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Niestety incydent miał miejsce w czwartek rano w naszej restauracji w Beckton i chcielibyśmy przeprosić wszystkich klientów, których to dotyczyło. Restauracja była zamknięta przez cały dzień na czas śledztwa i sprowadziliśmy zewnętrznych specjalistów, aby przeprowadzili gruntowne sprzątanie – podała rzecznik McDonald’s w oświadczeniu

A Ty, jakbyś zareagował, gdyby w czasie jedzenia Big Maca po Twoim stoliku zaczęła pełzać chmara robaków?!

Flickr

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Krzysztof Jackowski o Świętach Bożego Narodzenia. Ma fatalne wieści

      Takie są ceny na Jarmarku Bożonarodzeniowym we Wrocławiu. “To przegięcie!”