w

Robert Lewandowski otworzył restaurację! Ceny niższe niż u Magdy Gessler

Instagram

Najlepszy i najsłynniejszy piłkarz polski – Robert Lewandowski otworzył ze wspólnikami swój nowy lokal. Sama restauracja robi niesamowite wrażenie. Prawdziwym hitem są kanapki w formie przekąski.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
View post on imgur.com

Raj dla kibiców sportu

Restauracja zlokalizowana jest na terenie Browarów Warszawskich. Ma powierzchnie ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych, a Robert Lewandowski jest jednym z trzech właścicieli. Szczególną przestrzenią jest bar sportowy. To miejsce wręcz stworzone dla kibiców sportowych. W barze miejsce znajdzie 115 osób, do których dyspozycji jest kilkanaście telewizorów. Z pewnością na atmosferę wpłynie liczna obecność pamiątek sportowych. W lokalu znajdziemy między innymi rękawice Andrzej Gołoty czy narty Kamila Stocha. Swoje miejsce znalazła też piłka z podpisem Marcina Gortata.
Za menu odpowiada Tadeusz Muller – syn słynnej restauratorki Magdy Gessler.

Facebook
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Facebook

Wyjątkowe menu i hitowe przekąski

Na miejscu znajdziemy drink-bar, ale kluczowym elementem jest restauracja. Z pewnością klientom do gustu przypadną dania kuchni azjatyckiej i amerykańskiej. Wielbiciele lokalnej kuchni też znajdą coś dla siebie. Czeka na nich na przykład pyszny schabowy z kością. Wszystkie wypieki są robione na miejscu. Restauracja ma własną cukiernię, piekarnię i nawet tłocznie mleka migdałowego. Być może dlatego hitem lokalu są bajgle w kształcie dziewiątek. To numer, z którym na co dzień gra kapitan reprezentacji Polski. Wersja podstawowa tej przekąski kosztuje 10,90 złotych. Do dyspozycji klientów jest też wersja Hat Trick Pretzel Pizza. Za 41.90 złotych dostaniemy trzy mini pizze, na bazie neapolitańskiego ciasta preclowego.

View post on imgur.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Żona Krzysztofa Krawczyka zostawiła kartkę z nietypową prośbą na jego grobie

      Doda publicznie wyznała, ile zarabiały prawdziwe dziewczyny z Dubaju