w ,

Mięso “ożyło” na desce do krojenia. Widać jak się rusza

To nagranie z poruszającym sie kawałkiem mięsa udostępniają sobie wszyscy. Pod postem trwa dyskusja na temat tego kto jest na tyle odważny by go ugotować i zjeść. Film z “żywym” mięsem na swoim Twitterowym profilu zamieściła Malezyjka o nicku tterororo.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Mięso miało być elementem Święta Ofiarowania (Id al-Adhia). W tym dniu muzułmanie obdarowują prezentami biednych. Podarunkiem mogą być pieniądze albo własnoręcznie przygotowane potrawy.

Mięso wyciagnęła z miski mama Malezyjki. Gdy to zaczęło się ruszać kobieta przeraziła się – powiedziała córce, że boi się je gotować! Dziewczyny musiały coś zrobić – postanowiły włożyć kawałek mięsa do lodówki i okazało się, że to pomogło. Mięso w końcu się “uspokoiło”.

Tterororo wrzuciła film na swój profil na Twitterze. Tam dowiedziała się, że mogło dojść do takiej sytuacji, jeśli mięso było bardzo świeże. Czasami układ nerwowy potrafi działać jeszcze kilka godzin po uboju.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

   Apokaliptyczne sceny po eksplozji w Bejrucie (VIDEO)


   Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1023

   Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /var/www/html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128

   Pracownik kolei ratuje pijanego mężczyznę, który chciał przejsć przez tory