w , ,

Chłopiec, który urodził się bez rąk i nóg zrobił pierwsze kroki!

Może się wydawać, że 4 lata to dość późny wiek na stawianie pierwszych kroków, jednak gdy poznasz historię tego chłopca, od razu przekonasz się, że jest wyjątkowa. Katie Whiddon płakała ze wzruszenia, gdy patrzyła, jak jej mały synek Camden ślizga się po podłodze ich mieszkania.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Katie będąc w ciąży z Camdenem, podczas jednego z badań USG usłyszała niepokojącą diagnozę. Jej dziecko cierpi na fokomelię, czyli wrodzoną wadę, która objawia się brakiem rozwoju nogi, ręki a czasami nawet kilku kończyn. To sprawiło, że od tego momentu Katie stała się kłębkiem nerwów. Obawiała się, że jej synek nie będzie mógł samodzielnie funkcjonować.

Kiedy usłyszałam, że nie będzie miał rąk ani nóg, pomyślałam, że będzie po prostu warzywem… Nie wiedziałam, czego się spodziewać.

– powiedziała w wywiadzie dla People.

Camden ma już 4 latka i jest niezwykle odważnym i inspirującym chłopcem. A w niedzielę udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych!

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Nagranie pierwszych kroków Camdena zostało umieszczone w Internecie, gdzie ekspresowo zdobyło ogromną popularność. Camden stojąc naprzeciw swojego taty próbuje podejść do ojca, który zachęca go do stawiania kolejnych kroków.

With some coaching and a pep talk from his Daddy, CAMDEN FINALLY LEARNED HOW TO WALK! I cried like a baby! I’ve been looking forward to this moment for the past 4 years and it finally happened! I am SO proud of Camden and I am SO BLESSED to be his Momma! 💙To use this video in a commercial player or in broadcasts, please email licensing@storyful.com

Posted by Katie Whiddon Greene on Sunday, November 19, 2017

„Idę do ciebie” – krzyczy radośnie Camden – „Idę!”

Po kilku instrukcjach i przemowie tatusia Camden nareszcie nauczył się chodzić! Płakałam jak dziecko! Nie mogłam się doczekać tej chwili przez 4 lata i to się wreszcie stało! Jestem TAK dumna z Camdena! 💙

– tak Katie Whiddon podpisała wideo.

Pierwsze kroki Camdena stały się inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie. Ludzie oglądają, komentują i udostępniają nagranie. Katie jest przekonana, że jej synek musi mieć ważne zadanie do wykonania.

Nazwijcie to intuicją matki, ale czuję, że on będzie jednym z tych wspaniałych mówców motywacyjnych. Więc kiedy będzie gotowy do mówienia, zdobędzie serca ludzi, którzy będą chcieli go słuchać!

Posted by Katie Whiddon Greene on Wednesday, January 9, 2019

Historia Camdena jest niezwykle inspirująca. Chłopiec już dokonuje rzeczy niemożliwych, to co będzie jak dorośnie?

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

To Cię zainteresuje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Niemiecki minister zdrowia mówi, że przesadzili z restrykcjami

Rząd łamie kolejną obietnicę wyborczą. Emeryci będą zwalniani