w

38-latka zgwałciła zwłoki w kostnicy. Po 2 tygodniach zrobiła test ciążowy…

Nekrofilia jest chorobą, polegającą na zaburzeniach preferencji seksualnych. Osoby na nią cierpiące mają pociąg seksualny do martwych ludzkich zwłok. Choć dla wielu uprawianie seksu z osobą zmarłą jest czymś przerażającym, zdarzają się jednostki, które to podnieca.

Przypadek Felicity Marmaduke

38-letnia Felicity mieszkała w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Missouri. Była szanowaną i docenianą pracownicą tamtejszej kostnicy. Nigdy nie pojawiały się na nią żadne skargi.

Jednego dnia do kostnicy przywieziono ciało mężczyzny z wypadku samochodowego. Kobieta natychmiast się nim zajęła. Zaczęła od mycia zwłok. Wtedy dostrzegła, że nieboszczyk ma erekcję – zdarza się to czasem w przypadku martwych mężczyzn. 38-latka upewniła się, że drzwi są zamknięte i zaczęła uprawiać seks ze zwłokami. Felicity wyznała, że mężczyzna miał orgazm. Jak to możliwe? Otóż zdarza się to w bardzo nielicznych sytuacjach, gdy np. ciało jest tuż po wypadku.

Prawda wyszła na jaw

Felicity spóźniał się okres. Postanowiła nie zwlekać i zrobić test ciążowy. Jego wynik wprawił ją w zakłopotanie – ciąża. 38-latka zastanawiała się, kto może być ojcem? Od dawna nie uprawiała z nikim seksu, poza… martwym mężczyzną.

Gdy na wizycie u ginekologa wyznała lekarzowi, jak doszło do zapłodnienia, ten nie wierzył w to, co słyszy. Natychmiast wezwał do gabinetu policję. Ciężarna jeszcze tego samego dnia została przewieziona na komisariat. W trakcie przesłuchania przyznała się, że to nie pierwszy raz, kiedy dopuściła się nekrofilii w miejscu pracy. 38-latka miała wykorzystywać organy zmarłych ludzi w celach seksualnych. Felicitę oskarżono o bezczeszczenie zwłok.

Napisane przez Nadia Nowak

284 komentarzy

 1. Kurdeeee noooo
  Poudawałbym trupa żeby tylko ktòraś mnie zaliczyła 🤣
  Szczęsciasz z niego nawet po śmierci
  Też mi sie podoba ruchanie martwych dziewczyn fascynuje tylko żadnej jeszcze takiej nie spotkałem

Load more comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  To oni upublicznili zdjęcie zmasakrowanych zwłok Basi. W końcu spotka ich kara

  Matka z dzieckiem na przejściu “Po****ło Cię!”. Kamera nagrała jej atak