w

Nie mogli się powstrzymać. Zrobili to w biały dzień na ławce. Wyciekło nagranie

Kolejna para bezwstydników, która nie potrafiła zapanować nad swoim pożądaniem. Para kochanków z Kościana w województwie wielkopolskim uprawiała seks na ławce. Nie ominie ich odpowiedzialność karna, bowiem policji udało się ustalić dane jednej z osób. Ktoś upublicznił nagranie przedstawiające zbliżenie na ławce w internecie. Nie trzeba chyba dodawać, że w krótkim czasie zyskało ono na popularności. Gdyby nie jeden szczegół, możliwe, że nie ustalono by, kim są bohaterowie nagrania.

Sponsorowane

Dali się ponieść uczuciom w miejscu publicznym

Prawdopodobnie dwójce kochanków udało się dopełnić akt miłosny, bowiem nikt nie zgłosił, ani nie wezwał na miejsce policji. Zapewne myśleli, że zostali niepostrzeżeni. Jednak nic bardziej mylnego. W sieci pojawił się filmik, przedstawiający parę uprawiającą seks na ławce. Wzbudził on spore zainteresowanie. Pracownicy z portalu koscian112.pl szybko spostrzegli, że do nieobyczajnego zachowania doszło prawdopodobnie w Kościanie, ze względu na otoczenie widoczne na nagraniu. Udało się nawet wskazać konkretne miejsce. Mowa o terenie pomiędzy mostem przy ul. Strzeleckiej a tzw. “mostkami”, gdzie znajduje się charakterystyczna ławka – dobrze znana wszystkim mieszkańcom.

Jeden z kochanków zidentyfikowany

Prawda jest taka, że na policję nie wpłynęło żadne zgłoszenie w tej sprawie. Jednak do funkcjonariuszy dotarła informacja o nagraniu. Śledczy obejrzeli je i potwierdzili, że sytuacja ma miejsce w Kościanie. “Po otrzymaniu informacji o tym zdarzeniu wszczęliśmy i prowadzimy postępowanie o wykroczenie. Dane jednej z osób uwiecznionych na krążącym w sieci filmiku zostały ustalone” — poinformował asp. Jarosław Lemański z policji w Kościanie, cytowany przez koscian112.pl.

Sponsorowane

Jaka kara grozi kochankom? Otóż w Polsce za uprawianie seksu w miejscu publicznym, co można zakwalifikować jako nieobyczajne zachowanie, grozi m.in. areszt, ograniczenie wolności lub grzywna w wysokości do 1500 zł.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Wzięła na ręce dwójkę małych dzieci i skoczyła w 140-metrową przepaść. Córeczka płakała

   Ile miejsca przeznaczyć na okrągły stół z krzesłami? Sprawdzamy!