w

Ważyli tyle, że załamali 4 łóżka! Gdy schudli, trudno ich rozpoznać

O tej parze z Dublina było swego czasu bardzo głośno w sieci. Wszystko dlatego, że 33-letnia Leisy i 35-letni Noel przeszli spektakularną metamorfozę. W sumie schudli aż 150 kilogramów! Zdecydowali się na taki krok, kiedy zobaczyli zdjęcia ze swojego ślubu.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Złe nawyki sprawiły, że najprostsze czynności były dla nich trudne

Ta cudowna para poznała się w 2003 roku. Zarówno Leisy, jak i Noel uwielbiali fast foody. Niezdrowe jedzenie, mało ruchu i kolejne ciąże kobiety przyczyniły się do znacznej otyłości obojga. Doszło do tego, że para nie mieściła się w fotelach w kinie czy w samolocie. Mało tego! Aż 4 razy połamali łóżko w sypialni. W pewnej chwili uświadomili sobie, że tak nie może być już dłużej.

Leisy oglądała kolejny raz zdjęcia z ich ślubu. To wtedy postanowiła, że zrzuci zbędne kilogramy. Dołączyła do programu “Slimming World”. Jej mąż, słysząc to, zrobił to samo.

“Nie chciałam pokazywać mojego ciała…”

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Kobieta wiedziała, że ich waga nie tylko zniszczyła zdjęcia ze ślubu, ale i przypomniała sobie, jak bardzo utrudniła przygotowania do tego ważnego dnia. Po pierwsze młoda kobieta nie mogła kupić wymarzonej sukni ślubnej. W rozmowie z mediami powiedziała:

Wybór sukni ślubnej nie był dla mnie magicznym momentem. Musiałam ograniczyć się do jednego sklepu. We wszystkich tych sukniach wyglądałam tak, jakbym ubrała na siebie ogromną kołdrę (…). Nie chciałam pokazywać mojego ciała. Chciałam wszystko zakryć. Założyłam najdłuższy welon, jaki mogłam znaleźć po to, aby przykrył moje grube ramiona jak peleryna

Efekty były szybkie i spektakularne

Po przystąpieniu do wspominanego programu nie trzeba było bardzo długo czekać na efekty. Nastąpiły ogromne zmiany zarówno w wyglądzie, jak i w samopoczuciu tej dwójki.

Nasze duże ubrania po prostu na nas wisiały. Gdy zaczęliśmy chudnąć, musieliśmy wymienić całą garderobę. Nasze figury od tego czasu bardzo się zmieniły

Ich wyrzeczenia oraz aktywność sprawiły, że Leisa zrzuciła aż 50 kilogramów, z kolei Noel aż 100! Teraz ich życie wygląda zupełnie inaczej:

Oboje czujemy się wspaniale. Czerpię przyjemność z drobnych rzeczy, takich jak bieganie za dziećmi i możliwość kupowania innych ubrań niż plus size. Teraz mam dużo więcej wolności

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Zrzucenie zbędnych kilogramów miało tylko jedną wadę — musieli wymienić całą garderobę i zmniejszyć ślubne obrączki. Jednak, jak sami twierdzą z tym akurat mogą się pogodzić…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

   Jaki naprawdę jesteś? Pierwsze skojarzenie z obrazka zdradza Twoje główne cechy

   Policjant strzelił do Darka. Trafił prosto w głowę