w

Kiedyś ważyła zaledwie 17 kg. Dziś przytyła i wygląda zdecydowanie zdrowiej

Instagram

Kristina Karyagina jeszcze kilka lat temu była w tak krytycznym stanie, że nie potrafiła wstać z łóżka o własnych siłach. Młoda kobieta wyglądała na dużo starszą, niż w rzeczywistości była. Zamiast cieszyć się życiem, cierpiała z powodu braku sił. Ważyła zaledwie 17 kilogramów i niewiele brakowało, aby na zawsze pożegnała się ze światem. Jej historia daje jednak nadzieję! Zobaczcie jak kobieta czuje się dzisiaj!

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Walka z anoreksją

Kristina Karyagina pochodzi z Barnaułu. Jeszcze w latach szkolnych zapominała o jedzeniu w trakcie trwania egzaminów. Przestawała w ogóle jeść – wyjaśniała, że to z powodu braku czasu, a także stresu. Na karb większego podekscytowania kładła fakt, iż nie odczuwa głodu. Jej mama próbowała ratować sytuację, jednak lekarze, do których zaprowadziła córkę, nie wiedzieli jak jej pomóc.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Dopiero udział w programie “Niech mówią” poprawił jej stan. Kristina opowiedziała w nim o swoich zaburzeniach odżywiania, a jej historią zainteresował się profesjonalista. Psycholog stwierdził, że kobieta potrzebuje psychoterapii – konieczna bowiem stała się zmiana sposobu jej myślenia.

Walka o zdrowie

Już po kilku spotkaniach Kristina czuła się znacznie lepiej. Zwiększyła się jej świadomość dotycząca jedzenia. Rosła także jej pewność siebie oraz chęć do życia. Pojawiła się też chęć do normalnego jedzenia – zwłaszcza, że poznała inne kobiety, po podobnych przejściach, którym udało się wyzdrowieć.

Instagram

Kristina uwierzyła, że i ona może wyzdrowieć! Powoli zaczęła przybierać na wadze. Dzisiaj waży 30 kilogramów i choć to nadal niewiele, jest to znaczny postęp w stosunku do wagi wyjściowej. Jej choroba poruszyła całą Rosję – Kristina zyskała więc wielu sprzymierzeńców, którzy chcą jej pomóc.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Grób dla 4-letniego Piotrusia przejechanego przed pasami. Rodzina prosi o pomoc