w

W nocy porwał 4-latka z łóżeczka. Rano przypadkowa kobieta znalazła zakrwawione ciałko maluszka

Co kieruje ludźmi, którzy wyrządzają krzywdę małemu, bezbronnemu dziecku? Tego z pewnością nie jest w stanie wyobrazić sobie normalnych człowiek. Niestety takie historie zdarzają się dość często. Zdecydowanie zbyt często.

Sponsorowane

Śpiące dziecko powinno być zupełnie bezpieczne, jednak okazało się inaczej…

Do tych wstrząsających wydarzeń doszło w Dallas. W piątkową noc 18-latek miał zakraść do jednego z domów i porwać 4-letniego Cash’a Gernon’a. Rano, kiedy kobieta wychowująca chłopca zorientowała się, że dziecka, od razu powiadomiła właściwe służby. Niestety, w tym samym czasie zwłoki maluszka zauważyła kobieta uprawiająca jogging…

Jej opis jest wstrząsający. Malutkie ciałko było pokryte krwią i chodziły po nim mrówki. Twarzy prawie nie było widać. Chłopiec został rozebrany z koszuli oraz butów. Według wstępnych ustaleń policji 4-latek poniósł śmierć gwałtowną. Sprawca do zabicia go użył najprawdopodobniej broni białej.

Sponsorowane

Policja niemal od razu schwytała prawdopodobnego sprawcę zbrodni

Funkcjonariusze aresztowali już prawdopodobnego sprawcę – 18-letniego Darriynna Browna. Na tę chwilę postawiono mu zarzut włamania oraz porwania. Nie wykluczono jednak postawienia mu kolejnych. Czekają na razie na wyniki sekcji zwłok i analizę wszystkich dowodów.

Miał przed sobą całe życie

Kobieta, wychowująca malutkiego Cash’a, w rozmowie z mediami ze łzami w oczach opowiadała o chłopcu. Był cudownym, radosnym i szczęśliwym dzieckiem. To dzięki nagraniu z jej domowego monitoringu tak szybko udało się odnaleźć sprawcę. Widać na nim mężczyznę, który włamuje się przez tylne drzwi i wynosi 4-latka.

18-latek, który jest podejrzany o popełnienie tej przerażającej zbrodni, był już znany policji. Nosił bransoletkę z nadajnikiem pokazującym jego położenie. To prawdopodobnie pomoże w szybkim rozwiązaniu sprawy. Wiadomo też, że mieszka niecały kilometr od miejsca, w którym znaleziono ciało Cash’a.

Na tę chwilę sąd zdecydował o areszcie dla Darriynna Browna. Wyznaczył także kaucję w wysokości 1,5 miliona dolarów.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Najbardziej nawiedzone miejsca w Polsce. W jednym z nich ludzie znikają bez śladu

   Po ulicy biegała mała dziewczynka. Gdy przechodnie ją wołali, znikała. Twierdzą, że to duch