w

W nocy porwał 4-latka z łóżeczka. Rano przypadkowa kobieta znalazła zakrwawione ciałko maluszka

Co kieruje ludźmi, którzy wyrządzają krzywdę małemu, bezbronnemu dziecku? Tego z pewnością nie jest w stanie wyobrazić sobie normalnych człowiek. Niestety takie historie zdarzają się dość często. Zdecydowanie zbyt często.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Śpiące dziecko powinno być zupełnie bezpieczne, jednak okazało się inaczej…

Do tych wstrząsających wydarzeń doszło w Dallas. W piątkową noc 18-latek miał zakraść do jednego z domów i porwać 4-letniego Cash’a Gernon’a. Rano, kiedy kobieta wychowująca chłopca zorientowała się, że dziecka, od razu powiadomiła właściwe służby. Niestety, w tym samym czasie zwłoki maluszka zauważyła kobieta uprawiająca jogging…

Jej opis jest wstrząsający. Malutkie ciałko było pokryte krwią i chodziły po nim mrówki. Twarzy prawie nie było widać. Chłopiec został rozebrany z koszuli oraz butów. Według wstępnych ustaleń policji 4-latek poniósł śmierć gwałtowną. Sprawca do zabicia go użył najprawdopodobniej broni białej.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Policja niemal od razu schwytała prawdopodobnego sprawcę zbrodni

Funkcjonariusze aresztowali już prawdopodobnego sprawcę – 18-letniego Darriynna Browna. Na tę chwilę postawiono mu zarzut włamania oraz porwania. Nie wykluczono jednak postawienia mu kolejnych. Czekają na razie na wyniki sekcji zwłok i analizę wszystkich dowodów.

Miał przed sobą całe życie

Kobieta, wychowująca malutkiego Cash’a, w rozmowie z mediami ze łzami w oczach opowiadała o chłopcu. Był cudownym, radosnym i szczęśliwym dzieckiem. To dzięki nagraniu z jej domowego monitoringu tak szybko udało się odnaleźć sprawcę. Widać na nim mężczyznę, który włamuje się przez tylne drzwi i wynosi 4-latka.

18-latek, który jest podejrzany o popełnienie tej przerażającej zbrodni, był już znany policji. Nosił bransoletkę z nadajnikiem pokazującym jego położenie. To prawdopodobnie pomoże w szybkim rozwiązaniu sprawy. Wiadomo też, że mieszka niecały kilometr od miejsca, w którym znaleziono ciało Cash’a.

Na tę chwilę sąd zdecydował o areszcie dla Darriynna Browna. Wyznaczył także kaucję w wysokości 1,5 miliona dolarów.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

   Najbardziej nawiedzone miejsca w Polsce. W jednym z nich ludzie znikają bez śladu

   Po ulicy biegała mała dziewczynka. Gdy przechodnie ją wołali, znikała. Twierdzą, że to duch