w

Po ulicy biegała mała dziewczynka. Gdy przechodnie ją wołali, znikała. Twierdzą, że to duch

Wierzycie w duchy? Są ludzie, którzy uważają, że zjawiska paranormalne to bajka. Jednak inni, jak twierdzą, na własnej skórze przekonali się, że takie rzeczy się zdarzają. Może Wy doświadczyliście czegoś niezwykłego i tajemniczego? Swoją historią koniecznie podzielcie się w komentarzu pod postem!Poniżej zobaczycie nagranie, na którym podobno uchwycono ducha 7-letniej dziewczynki. Udostępniła je Fundacja Nautilus.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Biegała po ulicy i była przestraszona

Według Fundacji Nautilus policję z Ohio powiadomiono, że po ulicy w godzinach wieczornych biega mała dziewczynka. Świadkowie twierdzą, że była zupełnie sama i przerażona. Kiedy tylko zatroskani okoliczni mieszkańcy próbowali do niej podejść, ona natychmiast znikała.

Oto, co można usłyszeć, na jednym z zapisów licznych telefonów na policję:

Panowie… proszę pomóżcie, bo po ulicy biega jakaś mała, wystraszona dziewczynka! Próbowaliśmy ją złapać, ale nikt nie był w stanie do niej podejść, bo ona jakby rozpływała się w powietrzu. Może ma dar chowania się tak szybko, że my tego nie widzimy? Musicie przyjechać i ją złapać

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Oczywiście nie bez przyczyny stróże prawa myśleli początkowo, że to kiepski żart. Jednak po kolejnych telefonach postanowili sprawdzić, co się dzieje. Gdy przyjechali na miejsce, świadkowie wciąż twierdzili, że dziewczynka biegała po ulicy i była wyraźnie wystraszona, a na oko miała około 7 lat. Podkreślali, że jej sylwetka była jakby “delikatnie rozmyta”, a kiedy ktoś do niej zawołał, ona znikała. Jeden z okolicznych mieszkańców pokazał nawet nagranie, na którym faktycznie widać biegnącą, małą postać.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   W nocy porwał 4-latka z łóżeczka. Rano przypadkowa kobieta znalazła zakrwawione ciałko maluszka

   Urodziła bliźnięta o różnych kolorach skóry

   Urodziła bliźnięta o różnych kolorach skóry. Była przekonana, że przynieśli jej cudze dziecko!