w

Zobaczył twarz swojego dziecka w wirującej pralce. Zrobił to zdjęcie

Rodzicielstwo to niełatwe zadanie. Potwierdzi to każdy, kto jest rodzicem. Wymaga od nas wielu wyrzeczeń, poświęcenia i co najważniejsze ciągłej czujności i uwagi. Czasem wystarczy dosłownie chwila, aby doszło do tragedii. Ten tata przeżył można powiedzieć mikro zawał. Zobaczył w wirującej właśnie pralce buźkę swojego dziecka!

Sponsorowane

Chwila grozy

Wyobrażasz sobie taką sytuację. Wchodzisz do łazienki niczego nieświadomy, a tu w wirującym bębnie pralki widzisz twarz swojej pociechy. Chyba dostałabym zawału! Jednak w tym przypadku skończyło się tylko na chwilowym strachu, ponieważ w pralce wcale nie znajdował się bobas, a koszulka z jego nadrukowaną buzią! Okazało się, że żona mężczyzny wstawiła pranie, do którego dorzuciła ten nietuzinkowy t-shirt.

Imgur

Po uspokojeniu się, tata zaczął się nawet śmiać z tej sytuacji. Postanowił też podzielić się nią w sieci. Obok zdjęcia zamieścił też krótki opis:

Sponsorowane

Jeśli będziesz prał swoją ulubioną koszulę ze zdjęciem swojego dziecka, po prostu umieść ostrzeżenie na pralce lub coś takiego

Pozytywny odzew na zdjęcie

Zamiast hejtu internauci z uśmiechem na twarzy przyjęli fotografię. Zaczęli nawet żartować z sytuacji. Jedna z osób napisała: “Oto sposób, jak automatycznie wykąpać swoje dziecko”. Inna tak skomentowała: “O matko ja w pierwszej chwili naprawdę pomyślałam, że to żywe dziecko. Na Twoim miejscu naprawdę dostałabym zawału!”.

A Ty, uważasz tę sytuację za zabawną?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   3-latek widział ducha. Rysopis wskazywał na kobietę zaginioną przed rokiem

   Ojciec śmiertelnie potrąconego 4-latka zabrał głos. Wstrząsające słowa