w

Spacerowała po parku z dzieckiem. Podszedł do niej nieznajomy i zmusił do seksu

Mama spacerowała z dzieckiem po parku. W pewnej chwili podszedł do niej nieznajomy mężczyzna i zmusił do seksu. Groził, że jeśli tego nie zrobi, to skrzywdzi jej maleństwo.

Sponsorowane

Groził, że skrzywdzi jej maluszka…

Dramatyczne sceny rozegrały się 1 maja w miejscowości Chemnitz. Według „Bild” młoda mama wybrała się ze swoją pociechą na spacer we wczesnych godzinach porannych. Maluszek znajdował się w wózku. W pewnej chwili do kobiety podszedł obcy mężczyzna i zagroził jej, że jeśli nie będzie uprawiać z nim seksu, to skrzywdzi jej dziecko.

Tuż po napaści na młodą mamę mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia. Dziecko kobiety przez cały czas znajdowało się w wózku. Mężczyzna nawet się do niego nie zbliżył. Jedynie mama odniosła lekkie obrażenia.

Policja wciąż szuka sprawcy

Sponsorowane

Wydarzenia te zostały podane do wiadomości publicznej dopiero po kilku dniach. Wszystko dlatego, że policja próbowała odnaleźć napastnika. Niestety nie udało się to. Dlatego teraz zwróciła się do osób, które mogły cokolwiek widzieć.

W opisie napastnika możemy przeczytać, że ma od 20 do 25 lat i około 1,75 m wzrostu. Funkcjonariusze podkreślają, że cechą charakterystyczną mężczyzny były liczne pryszcze na twarzy. Gdy doszło do napaści, miał na sobie czarne robocze spodnie, niebiesko-czarną kurtkę i czapkę z daszkiem.v

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   30 zdjęć, które pokazują, jak sport i dieta mogą zmienić sylwetkę. Te kobiety są prawdziwą inspiracją

   Nazwali ją „najbrzydszą kobietą na świecie”. Nie mieli pojęcia, że tak zmieni się dzięki temu