w

Mają 35 lat i wyglądają identycznie. Do tego łączy je ten sam chłopak!

Anna i Lucy DeCinque to siostry. Kobiety są do tego stopnia podobne do siebie, że trudno jest je odróżnić. Obie dzielą się nie tylko jednym domem, łóżkiem, chirurgiem plastycznym, ale nawet i partnerem! Mają też jednakowy cel, chcą wspólnie zajść w ciążę!

Sponsorowane

“Najbardziej identyczne bliźniaczki świata”

Są jak dwie krople wody. Łączy je dosłownie wszystko, począwszy od wyglądu, po zainteresowania, miejsce zamieszkania, konto na Instagramie, a na chłopaku kończąc. Annie i Lucy mieszkają w australijskim miasteczku Perth. Kobiety już kilka lat temu postawiły sobie wspólny cel, chcą zostać swoimi klonami w każdej dziedzinie życia. Patrząc na dotychczasowe osiągnięcia trzeba przyznać, że znakomicie im to wychodzi.

35-latki można znaleźć zarówno na YouTubie jak i w mediach społecznościowych. Wystąpiły także w programie TLC, zatytułowanym “Obsesyjna miłość sióstr”. Kobiety pokazały w nim, jak identyczne wiodą życia. Nie będzie kłamstwem, jeśli powiemy, że są jak lustrzane odbicia.

Nie rozstają się

Sponsorowane

Siostry rozdzieliły się tylko raz w swoim 35-letnim życiu. Miało to miejsce w czasie operacji plastycznej. Kobiety zdecydowały, że chcą, by zabieg wykonał u jednej i u drugiej ten sam chirurg.

Najpierw Lucy zrobiła piersi, potem ja. To był jedyny raz, kiedy byłyśmy rozdzielone. Budzimy się i chodzimy spać o tej samej godzinie. Do toalety idziemy o tej samej porze, bo jemy i pijemy to samo – powiedziała Anna w rozmowie dla Dzień Dobry TVN

To nie koniec niespodzianek

Gdyby kobiet nie łączyło jeszcze wystarczająco, wyznamy, że Anna i Lucy mają tego samego chłopaka! Poprzedni partnerzy 35-latek nie byli w stanie zrozumieć jak dwie dorosłe osoby mogą chcieć dzielić ze sobą dosłownie wszystko. W końcu udało im się znaleźć mężczyznę, któremu to nie przeszkadza. Jest nim Ben.

Ben akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy. Nie przeszkadza mu, że ubieramy się podobnie. Traktuje nas jednakowo i nigdy nas nie rozdziela. Jest naszym najlepszym przyjacielem i bratnią duszą. (…) Ślub z Benem to nasz główny cel. Chcemy to zrobić i celebrować naszą miłość – powiedziała jedna z sióstr

Cała trójka, Lucy, Anna i Ben są zdecydowani i pragną jak najszybciej zawrzeć nietypowy związek małżeński. Wszystko po to, by zostać rodzicami. Chyba nie musimy wspominać, że przyszłe mamy chcą zajść w ciążę w tym samym czasie.

Obie będziemy matkami dla naszych dzieci. Widzimy to tak: dwie matki, jednej ojciec. Dla maluchów wybierzemy podobne imiona, może na tę samą literę – zapewniła Anna.

Słyszeliście kiedyś o podobnej więzi łączącej dwie osoby?

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

61 komentarze