w ,

Poszukiwany jest anioł! Wyciągnął kobietę i dziecko z płonącego samochodu a sam doznał obrażeń

Weekendowy wypadek, który wydarzył się w czeskim Klášterec miał niespotykany przebieg. Zginęła jedna osoba, ale gdyby nie nieznany bohater, konsekwencje byłyby jeszcze bardziej tragiczne. Mężczyzna uratował kobietę i 5-letniego chłopca z płonącego samochodu, a sam doznał poparzeń. Teraz szukają go całe Czechy aby podziękować mu za ratunek.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Tajemniczy mężczyzna podjął też próbę ratowania kierowcy samochodu, który uległ wypadkowi, jednak ten zginął na miejscu pochłonięty przez płomienie.

Kobieta odniosła lekkie poparzenia, a chłopiec z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna, który ich uratował doznał poparzeń dłoni i twarzy.

W drodze na miejsce wypadku rozbił się również wóz strażacki. Pojazd wylądował na słupie z sygnalizacją świetlną po tym jak uderzył w niego samochód osoby, która nie ustąpiła mu pierwszeństwa. Mimo, że wóz strażacki przewrócił się, nikomu się nic nie stało.

Do czeskich mediów trafił list od syna uratowanej kobiety, który prosi o nagłośnienie tej wyjątkowej historii i pomoc w odnalezieniu “tajemniczego anioła”, który bohatersko uratował życie jego matce i 5-letniemu bratankowi.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Mój brat i ja bylibyśmy bardzo szczęśliwi mogąc spotkać tego pana i osobiście mu podziękować.

– napisał w liście syn uratowanej kobiety, Tibor.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

Jeden komentarz

  1. A ktoś już wogle zauważył że od jakiegoś czasu po mocniejszych zdarzeniach drogowych samochody bardzo często teraz ulegają pożarom?
    Pewnie nie….
    Ten nowy taki ekologiczny czynnik w klimatyzacjach was tak smaży… Niedługo co drugi będzie się palił…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Mężczyzna na swoim polu znalazł pogrzebane żywcem dziecko

Psy potrafią rozpoznać złą osobę i nauka to potwierdza