w

Przechwalał się zdradą w Biedronce. Wideo ze sklepu trafiło do jego żony!

SoniaM to znana polska piosenkarka. Będąc niedawno na zakupach w popularnym markecie Biedronka, usłyszała ciekawą rozmowę. Pewien mężczyzna opowiadał swojemu koledze przez telefon wydarzenia z wyjazdu służbowego. Okazało się, że podczas jego trwania zdradził swoją żonę. SoniaM nie przeszła obok tego wyznania obojętnie. Postanowiła zrelacjonować je w serwisie TikTok.

Sponsorowane

Myślał, że zdrada ujdzie mu płazem

Cała sytuacja rozegrała się w jednej z olsztyńskich Biedronek, w dzielnicy Zatorze. Około godziny 8 rano Sonia Michalczuk robiła akurat zakupy. W pewnym momencie usłyszała, jak jeden z klientów przechwala się przez telefon, że zdradził żonę. Do zdrady doszło podczas wyjazdu służbowego do Giżycka. Mężczyzna przespał się z koleżanką z pracy. Piosenkarkę oburzyła cała ta sytuacja. Uznała, że powinna ją rozgłośnić, ku przestrodze innych. Na TikToku opublikowała wideo, w którym wszystko wyjaśniła. Co więcej, z rozmów między mężczyznami wynikało, że zdradzona żona ma na imię Iwona.

A więc zebrało się kilka istotnych szczegółów, które mogły pomóc w dotarciu do niczego nieświadomej kobiety. Ma na imię Iwona. Razem z mężem i dwójką synów mieszka w Olsztynie na osiedlu Zatorze. Mąż w miniony weekend był na wyjeździe służbowym w Giżycku.

@soniamichalczukofficial

ponieście dalej!!! Co za dziad!! #kobietykobietom #kobietyrazem #solidarność #solidarnośćnasząbronią #solidarnośćjajników #zdrada #faceci #biedronka #zakupy #poranek #związki #związkidługotrwałe #cheater

♬ She Knows - J. Cole
Sponsorowane

“Twój mąż robi zakupy i chwali się zdradą”

Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz 2 synów. To dziś o 8.00 rano twój mąż robi zakupy w Biedronce i chwali się przez telefon koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę na wjeździe firmowym w Giżycku

SoniaM post oznaczyła #dziewczynyrazem. Poprosiła też o pomoc internautów. Im więcej udostępnień tym większa szansa na dotarcie do żony mężczyzny. Trzeba przyznać że filmik rozprzestrzenił się błyskawicznie. Na obecny moment ma ponad milion wyświetleń.

Udało się dotrzeć do zdradzonej kobiety

Okazało się, że wideo trafiło do głównej zainteresowanej. Iwona nagranie obejrzała dzięki teściowej. Postanowiła rozstać się z mężem, który ponoć zdradził nie po raz pierwszy.

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Nigdy nie sądziłam, że kiedyś obcy ludzie będą dla mnie taką podporą.

Dzięki tej burzy w sieci dostałam nowe życie. A komentarze dały mi nową moc. Czwartej kochanki nie będzie. Przynajmniej nie na mojej warcie. A moja warta przy nim dziś się skończyła.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

7 komentarze

    • Agata Ruman Zdrada na odległość jest możliwa pod warunkiem, że odległość jest mniejsza od długości ale w taka patologie to trudno uwierzyć dlatego nie wierzcie we wszystkie bzdury z internetu – oni piszą to dla kasy

  1. Wy w tych Wiadomości Rzeszów, nie macie nowszych informacji, plotek, tylko wygrzebujecie tematy z przed miesiecy, a nawet lat, ktoś jeszcze Was czyta? porażka, trzeba zblokować te wasze posty, bo śmietnik robicie. nie do zobaczenia😃

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Spadła z 34 piętra tuż obok dziecka. Wstrząsające wideo obiegło sieć

    Zadanie z matematyki krąży po sieci. Rodzice są zbulwersowani uwagą nauczyciela