w

Szef zapytał, czy ściągnie marynarkę. Zdjęcie pracownicy stało się hitem

Fotografia pewnej Amerykanki z jej pracowniczego portfolio zyskała dużą popularność w internecie. Jessica Leonard przyzwyczajona była do zakrywania swoich tatuaży – zwłaszcza w świecie biznesowym. Szef namówił ją jednak do zdjęcia marynarki i ich wyeksponowania. Kobieta ma nadzieję, że jej historia pomoże innym.

Sponsorowane

Nietypowe fotografie

Jessica Leonard stała się popularna tuż po tym, jak szef namówił ją by zdjęła marynarkę, pokazując wytatuowane ręce. Chodziło o zdjęcia do pracowniczego portfolio. Kobieta była nieco niepewna. Przyzwyczaiła się już przez lata, że tatuaże raczej należy dokładnie ukrywać niż eksponować. Z tego powodu przed publikacją fotografii na portalu LinkedIn spytała partnera zarządzającego o zgodę. Okazało się zaś, że nie tylko zaakceptował pomysł, ale nawet zaproponował, by umieścić zdjęcie na oficjalnej stronie internetowej firmy. Jessica była zaskoczona – oczywiście, pozytywnie.

Byłam szczerze zszokowana. Przyzwyczaiłam się do noszenia długich rękawów w upalne lato, do podciągania rękawów marynarki na każdym spotkaniu, do owijania włosów wokół ucha, żeby nikt nie dostrzegł małego tatuażu za nim, do unikania wszelkich tatuaży na nogach lub kostkach z obawy, że już nigdy nie będę w stanie nosić spódnicy w otoczeniu biznesowym.

LinkedIn

Sponsorowane

Skok popularności

Amerykanka opisała swoją historię w mediach społecznościowych. Jej post zyskał ogromną popularność – aż 30 tysięcy internautów go polubiło. Jessica Leonard zyskała tak dużą popularność, że zaproszono ją nawet do telewizji śniadaniowej. Wystąpiła w “Good Morning America”. Jej wpis spowodował nawet zmianę sposobu myślenia o tatuażach u jej ojca. W programie opowiedziała, jak zadzwonił do niej po przeczytaniu wpisu. Wcześniej był negatywnie nastawiony do faktu, że jego córka ma tyle tatuaży w widocznych miejscach. Gdy zapoznał się z jej postem oznajmił, że “rozważy przyjęcie innej perspektywy”. Kobieta ma nadzieję, że jej historia i opublikowane fotografie pomogą innym, znajdującym się w podobnej sytuacji.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Dramatyczny wypadek na trasie Strzelin-Wrocław. “Nagranie mrozi krew w żyłach!”

   Kolęda w bydgoskim akademiku przybrała niecodzienny obrót