w

Przerwali ślub. Za ich plecami rozegrała się scena, której nie zapomną

Wiele par młodych pragnie, aby ich ślub został dopięty na ostatni guzik jeszcze wiele dni przed planowaną datą. To naprawdę wyjątkowy dzień i młodzi skrupulatnie go planują od początku aż do samego końca. Jednak nie zawsze nasze plany idą w parze z rzeczywistością. O tym przekonała się ta panna młoda. Jednak niespodzianka w tym przypadku okazała się nad wyraz wzruszająca.

Sponsorowane

Liz pracuje jako nauczycielka tańca i aktorstwa ze zdolną młodzieżą. Kobieta kocha swój zawód i w pełni mu się poświęca. Jednak to zajęcie nie jest jej jedynym źródłem dochodu. To przede wszystkim jej pasja. Oddaje się dzieciom w 100%.

Pan młody, Ollie, pragnął, aby dzień ślubu zapadł Liz w pamięci już do końca życia. Wpadł na pewien pomysł. Wraz z uczniami swojej małżonki przygotował niespodziankę. Dzieci chętnie wzięły w niej udział. Wiedziały, że wywoła ona radość na twarzy ich nauczycielki.

Przygotowania trwały kilka tygodni

YouTube
Sponsorowane

Liz niczego się nie spodziewała

YouTube

Gdy para powiedziała sobie “tak”, Oli poprosił, by Liz się odwróciła

YouTube

Uczniowie Liz zaczęli wówczas śpiewać “A Thousand Years” autorstwa Christiny Perri

Niesamowita pamiątka ślubna ❤️

YouTube

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

7 komentarze

 1. Kobieta czasem potrzebuje małego gestu. Blady kwiat, czuły dotyk, chodzenie do teatru. Od czasu do czasu chce, aby cała uwaga faceta była skupiona tylko na niej. Chce być pępkiem świata. Egoistyczne, ale prawdziwe. Chce stanąć na szczycie wieży i wiedzieć, że to on jest szczytem jego serca i marzeń. Czasem chce być rozpieszczana kawałkiem białej czekolady, kawą z bitą śmietaną o poranku.
  A może po prostu chce czuć się kochana o każdej porze dnia i nocy?
  Sukcesem jest znalezienie mężczyzny, który nie tylko to zrozumie i zrozumie, ale także to zrobi…”, jeśli nie masz nic przeciwko, możesz wysłać mi zaproszenie do znajomych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Sponsorowane

  Przerażające nagranie ze zderzenia z tirem. Nie żyje trójka dzieci

  Zaginęła 16-latka z 2-miesięcznym dzieckiem. Poszukiwania trwają już 2 dni