w

25-latka ma największe usta na świecie. Teraz chce pobić kolejny rekord

Andrea Ivanova pochodzi z Bułgarii. Wyznaczyła sobie w 2018 roku jeden cel – “Chcę zostać posiadaczką największych ust na świecie”. Nie pozostało to jedynie w sferze jej marzeń, bowiem jak postanowiła, tak też zrobiła. 25-latka wydała na zabiegi związane z powiększaniem ust 43 tys. zł. Teraz trudno jest przejść obok niej obojętnie. Patrząc na rozmiar warg zastanawiające jest, jak je cz pije.

Sponsorowane

Największe usta na świecie

Metamorfoza kobiety rozpoczęła się pięć lat temu. Na początku swojej ścieżki przemiany Andrea miała jeden cel, być posiadaczką największych ust na świecie. Rozpoczęła chodzić na zabiegi powiększania ust, które polegały na wstrzykiwaniu w nie kwasu hialuronowego. W między czasie zdecydowała się również na operację szczęki i modelowanie brody. Była studentka filozofii powiększyła sobie usta aż 34 razy. Zapowiada, że to jednak nie koniec.

Ale pojawił się mały problem. Bowiem niektóre kliniki odmawiają jej wykonania zabiegów powiększania ust. Wargi kobiety są już tak duże, że lekarze obawiają się kolejnych ostrzyknięć, które mogłyby doprowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych.

Nowy plan Andrei

Sponsorowane

Skoro osiągnęła już etap, w którym nie może pozwolić sobie na dalsze powiększanie ust, pora pobić nowy rekord. Tym razem Andrea chce skupić się na swoich policzkach. 25-latka zarabia jako influencerka na Instagramie, ale nie tylko. Wystawia również na aukcje internetowe pocałunki za pieniądze. Poza największymi ustami, chce teraz mieć również największe policzki na świecie.

Miałam na razie cztery zastrzyki powiększające z kwasu hialuronowego, ale w ciągu tygodnia poddam się jeszcze kolejnym dwóm. Podczas procesu gojenia muszę unikać jakiegokolwiek ucisku na moją twarz przez około trzy dni. Moim celem jest wymodelować policzki i mocno je powiększyć, ale oczywiście usta też chcę większe. Będę kontynuowała ostrzykiwanie obu partii, by stale je powiększać.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

152 komentarzy