w

Dziś ma największe policzki na świecie. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej

Anastasia Pokreshchuk posiada prawdopodobnie największe policzki na świecie. Niestety nie jest to chlubny rekord. Przynajmniej tak twierdzi większość osób, która widziała jej zdjęcia. Internauci uważają ją bardziej za ofiarę operacji plastycznych. Przeglądając Internet, coraz częściej ma się wrażenie, że dostęp do chirurgii plastycznej nie wszystkim wychodzi na dobre. Czy w tym przypadku również?

Sponsorowane

Największe policzki na świecie?

Ukraińska modelka ma obecnie 32 lata. Na Instagramie znana jest pod pseudonimem “Just queen”. Od 26. roku życia przeszła szereg zabiegów medycyny estetycznej. Jednak sama podkreśla, że nie jest już w stanie powiedzieć, ile dokładnie. Wiele osób, które ją obserwują, twierdzi, że kiedyś była naprawdę piękną kobietą. Z kolei obecnie wygląda dość nietypowo.

Anastasia Pokreshchuk wydała już całkiem sporą sumę pieniędzy przede wszystkim na wypełniacze oraz botoks. Jak sama twierdzi, gdy po raz pierwszy wypełniono jej policzki, nie potrafiła oprzeć się kolejnym zabiegom.

Po tym, jak wypełniono mi policzki i zobaczyłam zmiany, zakochałam się w nich

Sponsorowane

Takim sposobem dziś ma prawdopodobnie największe policzki na świecie. Jednak nie tylko. Może pochwalić się również dość pokaźnym rozmiarem ust.

Dysmorfofobia — zburzenie XXI wieku?

Eksperci już od pewnego czasu biją na alarm. Mówią o zaburzeniu w postrzeganiu swojego wyglądu, które skutkuje uzależnieniem od zabiegów oraz operacji plastycznych. Ma ono nawet swoją nazwę — dysmorfofobia.

Przeglądając Instagram i co rusz natrafiając na kolejne profile osób, które nie stronią od operacji plastycznych, nie trudno oprzeć się wrażeniu, że dziś wiele osób może mieć z tym problem.

Myślicie, że w przypadku Anastazji możemy już o nim mówić?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Książe Filip nie żyje. Miał 99 lat

   Policjant brutalnie zatrzymał kobietę w Głogowie. Protestowała przeciw obostrzeniom