w

Jest biologicznym ojcem 78 dzieci. Wkrótce urodzi się kolejne 13 jego pociech

Światowe media w ostatnim czasie rozpisują się o wykładowcy z Nowego Jorku. Nowojorski profesor jest biologicznym ojcem aż 78 dzieci. To jeszcze nie wszystko! Już wkrótce na świecie pojawi się kolejne 13 jego pociech. Jak to możliwe? Przeczytaj.

Sponsorowane

Nazywają go „sperminatorem”

Ari Nagel ma 44 lata. Głośno na całym świecie stało się o nim tuż po tym, jak udzielił wywiadu w programie „The Dr Oz Show”. To właśnie tam głośno opowiedział, że pomaga zajść w ciążę kobietom, które mają z tym problem oraz dlaczego to robi. Zdradził, że początkowo odbywało się to w „staromodny sposób” – spotykając się z paniami. Jednak przestał to robić w związku z sytuacją epidemiczną oraz w obawie przed chorobami. Dlatego aktualnie wysyła potrzebującym kobietom swoje nasienie w kubku. W Stanach Zjednoczonych nazywany jest „sperminatorem”.

44-letni wykładowca podkreśla, że nie bierze żadnych pieniędzy za swoje usługi. Według niego szczęście na twarzach tych kobiet jest wystarczającą zapłatą:

Wiele radości przynosi mi patrzenie na szczęśliwe dzieci i ich mamy

Sponsorowane

Pomaga paniom na całym świecie

Jak się okazuję, po pomoc do Ari’ego zgłaszają się kobiety z całego świata — nawet panie z Afryki i Rosji. Teraz jednak pomaga im inaczej niż wcześniej. 13 kobiet, które aktualnie jest z nim w ciąży, otrzymało jego nasienie w kubkach.

Na początku nie znałem innego sposobu na poczęcie, jak ten, o którym wszystkim wiemy. Teraz gdy pomagam więcej niż jednej kobiecie w miesiącu, bardzo trudno jest uprawiać seks bez zabezpieczenia, jednocześnie chroniąc siebie i inne kobiety przed chorobami

Jeszcze chwilę i będzie miał 100 potomków!

Ari Nagel już za chwilę zostanie prawdopodobnie ojcem 100 dzieci. Zważając na to, że ma ich już 78, a 13 jest w drodze. Mężczyzna w rozmowie z mediami zdradził, że niektóre mamy, chciały otrzymywać od niego alimenty. Jednak od początku podkreślał, że nie będzie w stanie sprostać ich wymaganiom.

Chociaż borykam się z problemami finansowymi, czuję się bogaty dzięki radości i miłości i tego, że jestem częścią tak wielu wspaniałych rodzin

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Mężczyzna ożył po stwierdzeniu zgonu. Był już w czarnym worku

   Reklamowała rajstopy, jadąc na pogrzeb taty. W sieci wrze