w

Black alien zdecydował się na kolejną modyfikację. Tym razem obciął sobie palce!

Black Alien to pseudonim, który nadał sobie 33-letni Anthony Loffredo. Mężczyzna od lat poważnie modyfikuje swoje ciało. Wszystko po to, aby upodobnić się do istoty spoza Ziemi.

Sponsorowane

Modyfikacjom ciała nie ma końca

33-latek przyznaje, że od urodzenia czuł się źle we własnym ciele, jakby był jego więźniem. Postanowił coś z tym zrobić. Rozpoczął w swoim życiu projekt nazywany przez niego samego “Czarny Kosmita”. Mężczyzna ma na celu upodobnić się do kosmity.

Jego ciało prawie w całości pokryte jest czarnymi tatuażami. Ale to nie jedyna modyfikacja. Otóż Anthony przeszedł między innymi operację usunięcia uszu i nosa. Chodź pochodzi z Francji przeprowadził się do Hiszpanii, gdzie tego typu zabiegi są legalne. Deformacje objęły też usta.

https://www.instagram.com/p/CUsO9Mvjwbh/
Sponsorowane

Kolejny zabieg

Na profilu na Instagramie, The Black Alien Project, który obserwuje ponad 743 tys. osób, na bieżąco pojawiają się relacje z kolejnych pomysłów mężczyzny. Najnowszym z nich było obcięcie palców. Póki co pozbył się dwóch palców u jednej dłoni, ale już planuje zrobić to samo z drugą.

Dlaczego odciął palce? Powód jest jeden, chciał w ten sposób upodobnić dłoń do szponów kosmity. Anthony dąży do tego, by zostać pierwszym czarnym obcym na Ziemi. W ostatnim poście opublikowanym na Instagramie możemy zobaczyć black aliena w szpitalnym łóżko. Jest po operacji usunięcia palców. Na fotografii prezentuje swoją dłoń w nowej odsłonie.

Czy jest w nim jeszcze coś naturalnego?

Okazuje się, że modyfikacje ciała Loffredo są tak obszerne, że wielu ludzi zastanawia się, czy jest w nim jeszcze coś naturalnego. Przed zabiegiem usunięcia palców zdecydował się na rozszczepienie języka oraz częściowe obcięcie wargi. Wytatuował sobie też obie gałki oczne.

Jak sam twierdzi osiągnął dopiero 34% swojej przemiany. Pod skórą na głowie Anthony ma umieszczone implanty. Mają nadawać jej niezwyczajną strukturę. Zęby 33-latka zostały spiłowane tak, by miały spiczasty kształt.

Co o projekcie sądzą bliscy?

Mama Francuza stara się wspierać go w działaniach, a co najważniejsze, nie oceniać:

Sponsorowane

Mama mówi, że nie ma koszmarów, kiedy na mnie patrzy.

Udaje mi się wywołać uśmiech na twojej twarzy i to jest jedno z moich największych zwycięstw. Matka nigdy nie ocenia swojego syna

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

138 komentarze