w

6-latka została zgwałcona i zamordowana. Zabójca na procesie powstrzymywał śmiech

Każda śmierć jest ciosem i ogromną tragedią. Jednak gdy umiera malutkie dziecko, które ma przed sobą całe życie… W dodatku, kiedy ginie w przerażających okolicznościach, z rąk bezwzględnego zwyrodnialca, serce człowieka rozbija się na tysiące kawałków. Alesha MacPhail miała zaledwie 6 lat, gdy została zgwałcona, a później brutalnie zamordowana. Szczegóły tej zbrodni są przerażające. Jej morderca miał wówczas jedynie 16-lat. Skąd w tak młodych ludziach biorą się tak chore myśli? Skąd w nich tyle brutalności i zła?

Sponsorowane

Porwał ją z cieplutkiego łóżka i brutalnie zgwałcił, a później zamordował

Do tych wstrząsających wydarzeń doszło 2 lipca 2018 roku szkockim miasteczku Rothesay. 6-letnia Alesha MacPhail smacznie spała w swoim cieplutkim łóżku. Najbliżsi myśleli, że jest zupełnie bezpieczna. Niestety nie była. 16-latni Aaron Campbell zakradł się do domu jej ojca i porwał dziewczynkę. W czasie procesu zdradził szczegóły tamtych wydarzeń.

Gdy dziewczynka się obudziła, powiedział, że jest przyjacielem jej taty i zabiera ją do domu. Oczywiście dziecko nigdy tam nie dotarło. Kilka godzin po porwaniu dziewczynkę znaleziono martwą na terenie opuszczonego hotelu w pobliskim lesie. Gdy funkcjonariusze policji pracowali na miejscu, nie potrafili opanować łez. Patolog, który zajmował się ciałem, wyznał, że nigdy nie widział niczego podobnego. Na malutkim Aleshy ciele było aż 117 ran kutych.

W sieci prowadził niepokojącą działalność

Sponsorowane

Kiedy ta przerażająca zbrodnia ujrzała światło dzienne i świat dowiedział się o tym, kto jej dokonał, internauci szybko dotarli do konta chłopaka w serwisie YouTube. Jak się okazało, Aaron Campbell miał obsesję na punkcie filmu „The Slender Man”. W horrorze tym dzieci składały w ofierze inne dzieci potworowi z lasu. Na filmikach publikowanych w sieci nazywał się potworem.

Z trudem powstrzymywał śmiech na rozprawie

W trakcie procesu 16-latek wyznał, że nie myślał o niczym innym, niż zabicie dziewczynki. Chłopak nie okazał żadnych wyrzutów sumienia. Widać było także, że nastoletni zwyrodnialec z trudem powstrzymuje śmiech. Ostatecznie został skazany na 27 lat więzienia. Po apelacji karę skrócono do 24 lat.

Niezwykły pogrzeb

Zrozpaczeni krewni dziewczynki zorganizowali jej niezwykły pogrzeb. Rodzicie poprosili, aby wszyscy żałobnicy przyszli ubrani na różowo. Mama Aleshy włożyła różową sukienkę w kwiatki. Malutka trumienka, w której spoczęła 6-latka również była w tym kolorze. Wiozła ją biała dorożka, którą ciągnęły konie ubrane w różowe szarfy i piórka.

View post on imgur.com

Z kolei tuż przed końcem uroczystości pogrzebowych rozbrzmiewała wesoła muzyka, a nad zgromadzonymi unosiły się bańki mydlane. Wszystko dlatego, że dziewczynka marzyła o tym, aby podobne atrakcje były na jej kolejnych urodzinach. Niestety nie doczekała do nich…

Sponsorowane

View post on imgur.com

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   26 zdjęć, które pokazują przerażającą prawdę o naszym świecie. Dokąd zmierzamy?

   Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego na najbliższe miesiące! “Ludzie ślepną”