w

52-latek chciał zgwałcić 2 dziewczynki. W nocy zakradł się do ich pokoju, ale nie miał pojęcia, że strzeże ich groźny pies

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Ta historia jest tego najlepszym przykładem. Pewien mężczyzna wtargnął do jednego z domów i chciał skrzywdzić dzieci, które smacznie spały w swoim pokoju. Na szczęście nie udało mu się to. Mądry czworonóg udaremnił jego niecne plany.

Sponsorowane

Zakradł się do pokoju dziewczynek by je zgwałcić, ale nie wiedział o jednym

Andy Kowalski to 52-latek z Arkansas. Mężczyzna pewnej nocy włamał się do jednego z domów jednorodzinnych. Wszedł do pokoju dziecięcego. W środku znajdowały się dwie dziewczynki. Miał wobec nich przerażające zamiary. Chciał je wykorzystać. Nie wiedział jednak, że w pokoju znajduje się także i pies. Pitbulterier przebudził się i gdy mężczyzna tylko opuścił spodnie, rzucił się na niego. Odgryzł mu członka.

Rodzice natychmiast wezwali odpowiednie służby

Przerażający wrzask Kowalskiego obudził rodziców dziewczynek. Od razu wezwali policję. Zwyrodnialec był tak dotkliwie zraniony, że nawet nie próbował uciekać. Wezwano też pogotowie i tylko dzięki szybkiej interwencji medycznej, 52-latek nie wykrwawił się. Jednak medycy nie byli w stanie uratować jego genitaliów.

Sponsorowane

Mężczyźnie postawiono zarzut napaści seksualnej na osoby nieletnie.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Nazwali ją „najbrzydszą kobietą na świecie”. Nie mieli pojęcia, że tak zmieni się dzięki temu

   26 zdjęć, które pokazują przerażającą prawdę o naszym świecie. Dokąd zmierzamy?