w

Karmiła rocznego synka. Niespodziewanie na maluszka rzucił się amstaff

Pies rasy amstaff zaatakował w sobotę przed południem roczne dziecko. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Sulejowie, w województwie łódzkim. W czasie karmienia malucha pies ugryzł chłopca. Dziecko trafiło do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Amstaff jest zaś pod opieką weterynarza.

Sponsorowane

Atak na chłopca

Pies, który ugryzł chłopca, mieszkał z rodziną od szczenięcia, czyli od trzech lat. To oni go wychowali. Dotychczas nie przejawiał żadnych agresywnych skłonności. Nikt nie spodziewał się więc, że może dojść do wypadku. Do ataku doszło w chwili, gdy matka karmiła chłopca – podawała mu do buzi kawałek parówki. Wydawało się, że pies chciał po prostu wyrwać mięso z ręki kobiety. W rozmowie z Polską Agencją Prasową rzeczniczka piotrkowskiej policji st. asp. Izabela Gajewska powiedziała, że wszyscy domownicy byli trzeźwi.

Wikimedia

Pod opieką lekarzy

Sponsorowane

Dziecko z obrażeniami głowy zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Łodzi – przekazała rzeczniczka piotrkowskiej policji st. asp. Izabela Gajewska

Fakt dotarł do informacji, że życiu dziecka nie zagraża niebezpieczeństwo. Chłopiec przeszedł operację. Pozostaje pod opieką lekarzy specjalistów. Bez wątpienia na jego twarzy pozostanie blizna. Jednak zdaje się, że uraz fizyczny to nic w porównaniu z urazem psychicznym. Ob maluch szybko wrócił do zdrowia!

Wikimedia

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Doda publicznie wyznała, ile zarabiały prawdziwe dziewczyny z Dubaju

   Były bramkarz Polski zatrzymany! Prowadził pod wpływem alkoholu!