w ,

Kobieta znalazła sukę z 6 szczeniętami. Mało tego! Pomiędzy malotami wystawały rączki niemowlaka

Często słyszymy historie o ratowaniu zwierząt, które znalazły się w dramatycznym położeniu. Jednak w tej historii role zostały odwrócone. Główną bohaterką jest suczka, która oprócz swoich 6 szczeniąt opiekowała się także dzieckiem innej rasy – człowiekiem.

Sponsorowane

Cała historia jest niewiarygodna. O ile znalezienie porzuconych zwierzaków stoi (niestety) na porządku dziennym, to znalezienie niemowlaka pomiędzy czworonogami raczej się nie zdarza.

Dziecko wśród szczeniąt

Pewnego zimowego dnia Alejandra Griffa z Argentyny usłyszała dziwne skomlenie pochodzące z parkingu w pobliżu jej domu. Poszła sprawdzić co się stało i znalazła samicę, która na mrozie ogrzewała swoje szczenięta. Alejandra, jako osoba o dobrym sercu, chciała pomóc zwierzakom zabierając je w miejsce gdzie będzie im cieplej. Jednak gdy podeszła bliżej do matki i jej szczeniąt, zauważyła, że pomiędzy szczeniakami wystają rączki malutkiego dziecka.

youtube.com / Life Magazine Daily
Sponsorowane

Alejandra od razu zabrała dziecko do szpitala, gdzie zostało zbadane i otoczone odpowiednią opieką. Na szczęście stan zdrowia niemowlaka nie budził żadnych zastrzeżeń. Ustalono, że dziecko miało dopiero jeden miesiąc!

youtube.com / Amo a los Animales

Policja i lokalne władze natychmiast rozpoczęły poszukiwania matki, która porzuciła niemowlaka. Kobieta bardzo szybko została odnaleziona, jednak jej stan był nienajlepszy. Zgodnie z relacją CNN cierpiała na ciężką depresję i została poddana leczeniu psychiatrycznemu.

Pies, prawdziwy przyjaciel człowieka

Samica psa, która zaopiekowała się niemowlakiem, otrzymała imię Way i oczywiście rozgłos, na jaki zasłużyła. Choć mieszkała ze swoimi szczeniaczkami na ulicy, gdzie z pewnością nie było łatwo, nie wahała się zająć dodatkowym dzieckiem. Czy to instynkt macierzyński?

Psy są stworzeniami empatycznymi i kochającymi. W przeszłości już często poświęcały życie dla swojego pana, któremu są oddane z całego serca. W przeróżnych plebiscytach na świecie psie zasługi są zauważane. Ludzie odznaczają psich bohaterów specjalnymi nagrodami, które mają na celu doceniać poświęcenie czworonogów.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ogromny wzrost liczby osób, które chcą się szczepić przeciw COVID-19.

   Lidl kupi od rolnika “nieperfekcyjne buraki”, których nikt nie chciał bo były zbyt brzydkie