w , ,

Bezpański pies codziennie czekał pod salonem samochodowym. Tak znalazł “pracę”

Pośród ponurych i tragicznych wiadomości, które codziennie pojawiają się w mediach można znaleźć również takie, które podnoszą na duchu. Historia psa o imieniu Tucson Prime jest jedną z nich. Zwierzak “pracuje” w salonie samochodowym firmy Hyundai w Brazylii i szybko stał się maskotką sklepu.

Sponsorowane

Czworonóg często przechodził obok wspomnianego salonu samochodowego. Zauważył to kierownik sklepu Emerson Mariano i gdy pies pojawił się tam w deszczowy wieczór, zlitował się, zabrał go do środka i dał mu coś do jedzenia i wodę. Powtórzyło się to jeszcze kilka razy. Okazało się, że zwierzak jest niezwykle towarzyski i od razu zyskał sympatię personelu. Tak bezpański pies zyskał właściciela i… pracę!

Tucson Prime – tak nazwano psa po małym crossoverze Hyundaia – bardzo szybko stał się maskotką sklepu. Na początku został zabrany do weterynarza na wszystkie niezbędne badania i zabiegi, a potem otrzymał szereg eleganckich akcesoriów, w tym krawaty i smoking, a także własny pracowniczy identyfikator!

Happy International Dog Day to our top salesdog Tucson and all of the other furry friends in the world. Tucson was a...

Posted by Hyundai Worldwide on Wednesday, August 26, 2020

Tucson był bezpańskim psem, który codziennie pojawiał się u dealera Hyundai’a w Brazylii, więc zespół wręczył mu identyfikator i powitał go jako oficjalnego członka zespołu. Jest pracowitym członkiem załogi, który kocha swoich kolegów i nigdy nie chce wolnego.

Sponsorowane

Pracownicy niedawno sprawili Tusconowi własną budę, a zaraz potem założyli mu konto na Instagramie.

Nasza firma zawsze była przyjazna zwierzakom. Gdy pojawiła się okazja, zdecydowaliśmy się zastosować tą zasadę w praktyce. Teraz mamy własnego psa.

– powiedział Mariano w rozmowie z „The Mirror”.

Po “zatrudnieniu” czworonoga pracownicy zauważyli, że zmieniła się atmosfera w pracy. Pracownicy zbliżyli się do siebie co w konsekwencji zredukowało poziom stresu. Być może jest w tym jakaś metoda?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Kobieta otworzyła awaryjne wyjście w samolocie i urządziła sobie spacer!

   Omenaa Mensah na temat tolerancji: “Trzeba wyrzucić religie ze szkół”