w ,

4-latek wyszedł pobawić się na podwórko. Wrócił z zaprzyjaźnioną sarenką

Internet szaleje na punkcie czteroletniego chłopca o imieniu Dominic, który zaprzyjaźnił się z małą sarenką podczas zabawy na dworze. Gdy pojawił się w drzwiach ze zwierzęciem, jego mama Stephanie Brown, nie mogła uwierzyć w to co widzi.

Sponsorowane

Stephanie opowiadała, że we wtorek, gdy wyjmowała rzeczy z lodówki, usłyszała dziwne kroki. Gdy spojrzała w kierunku drzwi wejściowych – oniemiała. Jej syn stojał szczęśliwie obok małej sarenki, który wydawał się czuć całkowicie komfortowo w towarzystwie małego człowieka.

Zobaczyłam syna i sarenkę, którzy stali obok siebie i prawie wchodzili do środka! Byłam całkowicie zszokowana! Na sekundę zamarłam, ponieważ dosłownie nie wiedziałem, co robić! 

– powiedziała Stephanie w rozmowie z WBTV.

Mama chłopca szybko chwyciła telefon i zrobiła im zdjęcie, które później opublikowała na Facebooku:

Zdjęcie natychmiast zaczęło rozprzestrzeniać się w Internecie. Ludzie pisali: „Oboje wyglądają, jakby to była dla nich codzienność.”, „To najbardziej urocza rzecz na świecie”.

Sponsorowane

Stephanie mówiła, że Dominic przyprowadził małą sarenkę do domu aby dać mu trochę płatków. Jednak poprosiła synka, żeby „odprowadził swojego nowego przyjaciela z powrotem do lasu, aby jego mama nie musiała go szukać”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Wschodząca gwiazda Instagrama zamordowała matkę. Wycięła jej serce i inne narządy

   Klemens Murańka pobił rekord skoczni w Willingen! Skoczył 153 metry!