w ,

Parodia świątecznej reklamy Apartu z Lewandowską, Wieniawą i Sochą

Miliony odsłon nie wzięły się z przypadku ;)

4:02

Boże Narodzenie to niezaprzeczalnie wyjątkowy okres, w którym wszyscy, choć na kilka dni odcinamy się od codziennego zgiełku i staramy się zapomnieć o codziennych obowiązkach. A pomóc ma w tym czas spędzony z rodziną, zimowa atmosfera czy wyjątkowe dekoracje naszych domów. No i oczywiście prezenty!

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Apart w swoim najnowszym spocie postanowił nawiązać do świątecznych tradycji. Julia Wieniawa, Małgorzata Socha oraz Anna Lewandowska – to bohaterki sesji zdjęciowej i spotu reklamowego tej polskiej marki, za których realizację odpowiada fotograf Marcin Tyszka. 

Nadszedł czas premiery, no i właśnie… Mieszane uczucia to najlepszy opis tego co towarzyszy internautom, którzy oglądają ten spot. Pojawiają się głosy chwalące za świetne wprowadzenie w świąteczny nastrój, ale jest też sporo głosów, które zarzucają reklamie kicz, który się dość mocno przedłuża… (spot trwa prawie 4 minuty).

Zobaczcie świąteczny spot reklamowy Apart

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Komentarze wokół spotu bardzo szybko wygasłyby gdyby nie Klub Komediowy. Przygotowali parodię pt. „Piękna i długa reklama Apartu”, która wyśmiewa ów świąteczny spot. Lektorka, która opisuje kolejne sceny i co chwilkę zwraca uwagę na to jak długa jest reklama sprawia, że wszystkie cechy spotu stają się mocno uwypuklone. A to okazuje się, że bawi. Bawi sporo z nas, bo do tej pory materiał ma już kilka milionów wyświetleń.

Parodia spotu Apart

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

To Cię zainteresuje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

16-latka zakuto w kajdanki bo pomylił się na kasie samoobsługowej w Biedronce. Poszło o 2,12zł

7-latek z Polski został pobity w Anglii bo jest… Polakiem