w ,

Parodia świątecznej reklamy Apartu z Lewandowską, Wieniawą i Sochą

Boże Narodzenie to niezaprzeczalnie wyjątkowy okres, w którym wszyscy, choć na kilka dni odcinamy się od codziennego zgiełku i staramy się zapomnieć o codziennych obowiązkach. A pomóc ma w tym czas spędzony z rodziną, zimowa atmosfera czy wyjątkowe dekoracje naszych domów. No i oczywiście prezenty!

Sponsorowane

Apart w swoim najnowszym spocie postanowił nawiązać do świątecznych tradycji. Julia Wieniawa, Małgorzata Socha oraz Anna Lewandowska – to bohaterki sesji zdjęciowej i spotu reklamowego tej polskiej marki, za których realizację odpowiada fotograf Marcin Tyszka. 

Nadszedł czas premiery, no i właśnie… Mieszane uczucia to najlepszy opis tego co towarzyszy internautom, którzy oglądają ten spot. Pojawiają się głosy chwalące za świetne wprowadzenie w świąteczny nastrój, ale jest też sporo głosów, które zarzucają reklamie kicz, który się dość mocno przedłuża… (spot trwa prawie 4 minuty).

Zobaczcie świąteczny spot reklamowy Apart

Komentarze wokół spotu bardzo szybko wygasłyby gdyby nie Klub Komediowy. Przygotowali parodię pt. „Piękna i długa reklama Apartu”, która wyśmiewa ów świąteczny spot. Lektorka, która opisuje kolejne sceny i co chwilkę zwraca uwagę na to jak długa jest reklama sprawia, że wszystkie cechy spotu stają się mocno uwypuklone. A to okazuje się, że bawi. Bawi sporo z nas, bo do tej pory materiał ma już kilka milionów wyświetleń.

Sponsorowane

Parodia spotu Apart

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   16-latka zakuto w kajdanki bo pomylił się na kasie samoobsługowej w Biedronce. Poszło o 2,12zł

   7-latek z Polski został pobity w Anglii bo jest… Polakiem