w ,

Ogromna afera w Top Model. Fani nie wytrzymali i zarzucili jury hipokryzję

Uczestnicy “Top Model”, którzy przeszli do kolejnego etapu programu wzięli ostatnio udział w swojej pierwszej sesji zdjęciowej. Część z nich miała okazję pozować z alpaką, co nie spodobało się widzom.

Sponsorowane

Nowa edycja jest pełna zaskoczeń

Najnowsza edycja “Top Model” wciąż nas zaskakuje. W trakcie castingów mieliśmy okazję oglądać między innymi transpłciową kobietę z Białorusi, modela z protezami nóg, czy słynną już Mariannę Schreiber, która prywatnie jest żoną ministra PiS.

Po tylu emocjach przyszedł czas na bootcamp, podczas którego uczestnicy mogli przeżyć swoją pierwszą sesję zdjęciową i pokaz mody. Podzieleni na cztery grupy modele wzięli udział w sesjach utrzymanych w różnej stylistyce. Jedna z nich odbywała się w lesie, a uczestnicy programu trzymali na smyczy alpaki.

Widzowie nie kryli oburzenia

Sponsorowane

Obecność zwierząt nie jest nowością w “Top Model”. Tym razem jednak od razu można zauważyć, że alpaki są przerażone. Skaczące i wierzgające zwierzęta, kopały zupełnie przestraszone modeli i nie dały się uspokoić. Pod filmikiem z tej sesji na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy oburzonych widzów.

Ta..widać było na nagraniu jakie były „zrelaksowane”. Aż SKAKAŁY z radości. Dosłownie. Żenada.

Po prostu przestańcie wykorzystywać zwierzaki w programie!!

Współczesny cyrk, współczesne clowny… Żenujące, wielcy obrońcy praw zwierząt, chyba że można na nich zarobić…

Instagram

Na oficjalnym profilu Top Model pojawiło się w tej sprawie kilka słów wyjaśnienia:

W związku z wczorajszym odcinkiem chcemy zapewnić, że na naszym planie zdjęciowym żadnemu zwierzęciu nie stała się krzywda. Nad alpakami, które pojawiły się na sesji zdjęciowej czuwali ich opiekunowie. Dla komfortu zwierząt czas nagrań został ograniczony do niezbędnego minimum

Instagram

Sponsorowane

Na twórców programu “Top Model” wylała się fala krytyki, która nie ominęła również jury, a zwłaszcza Joanny Krupy i Michała Piróga. To przecież oni nieustannie promują się jako niestrudzeni obrońcy zwierząt oraz ich praw. Nic więc dziwnego, że zdruzgotani scenami z programu widzowie dobitnie wyrazili swoje zdanie na ten temat.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Wyprosili jej dziecko ze szkoły. Matka jest oburzona i wściekła przez powód

   Ksiądz zaatakował paralizatorem turystę! Ujdzie mu to na sucho?