w

Pamiętacie Mariolkę ze Świata według Kiepskich? Nie do wiary, jak się zmieniła!

Serial „Świat według Kiepskich” to jeden z najdłuższych tasiemców Polsatu. Dyrektor programowa, Nina Terentiew, sugerowała ostatnio, że rozmyśla o zakończeniu emisji kultowego serialu. Co słychać u jednej z głównych bohaterek, Barbary Mularczyk, która dorastała na oczach całej Polski?

Sponsorowane

Czy to koniec flagowego sitcomu? Fani serialu są w szoku

„Świat według Kiepskich” emitowany jest od 16 marca 1999 roku. Serial ma 588 odcinków. Dyrektor programowa Telewizji Polsat dla portalu Wirtualnemedia.pl skomentowała plotki o zakończeniu produkcji

Po ponad 20 latach nie wykluczam, że zakończymy produkcję “Świata według Kiepskich”, których zrealizowaliśmy 588 odcinków. W sitcomie występują i występowali aktorzy, których śmiało mogę nazwać wybitnymi artystami. Trudno będzie nam się z nimi rozstawać, ale fani zawsze będą mogli przypomnieć sobie wszystkie sezony serialu na naszej bezpłatnej platformie Polsat Go.

View post on imgur.com
Sponsorowane

Nie ma w kraju osoby, która nie kojarzyłaby Mariolki

Barbara Mularczyk przez wiele lat odgrywała rolę Mariolki córki małżeństwa Kiepskich. Jej wyrazista postać zyskała sympatię widzów. Jak przyznaje sama aktorka to, że otrzymała tę rolę, było zupełnym przypadkiem. To ojciec Barbary wypatrzył informację o planowanym castingu do nowej produkcji.

View post on imgur.com

Poszukiwano dziewczynek elokwentnych, niebojących się kamery. A ja zawsze byłam gadatliwym, otwartym dzieckiem. Wspólnie z bratem i kuzynem często organizowaliśmy przedstawienia rodzinne, w ten sposób zbieraliśmy na czekoladę i różne łakocie.

Okazało się, że rola w serialu otworzyła jej drzwi do dalszej kariery aktorskiej. Postanowiła szlifować swój talent w Akademii Sztuk Teatralnych w filii we Wrocławiu. Efektem pracy jest jej obecność na deskach prywatnego teatru Ad Spectatores.

View post on imgur.com

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

8 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Słynny prokurator z serialu “Sędzia Anna Maria Wesołowska” trafi za kratki!

    5-miesięczna dziewczynka z zawałem. Miała również liczne obrażenia wewnętrzne