w

Tak 20-letniego Staszka Rzepkę pożegnała produkcja Polsatu. Aż serce pęka

W ubiegłym tygodniu, a dokładniej 24 lutego, media obiegła smutna informacja – Staszek Rzepka nie żyje. Był jednym z bohaterów programu emitowanego na Polsacie “Górale”. Chłopaki miał zaledwie 20 lat. Widzowie go uwielbiali. Był niezwykle szczery i dowcipny. Chłopaka pożegnała nie tylko rodzina i przyjaciele, ale również internauci i produkcja show.

Sponsorowane

Staszek Rzepka nie żyje

Dzięki programowi “Górale” widzowie mogli poznać góralską kulturę i życie ludzi mieszkających na południu. Jednym z ulubionych bohaterów był właśnie Staszek. Młodego mężczyznę często można było spotkać w stajni, gdzie zajmował się końmi, które zresztą kochał ponad życie.

Z takim furmanem jak Stasieńka to nawet i do samego wirchu tam, gdzie halny duje. Heeeej ! — można przeczytać w jednym z komentarzy pod zdjęciem Staszka na Facebooku.

Konie były jego pasją, nie wyobrażał sobie bez nich życia. Poza tym, 20-latek uwielbiał żartować. Rozbawiał wszystkich dookoła. Na co dzień mieszkał z rodzicami. Jego mama równie chętnie występowała przed kamerami. Jak mówiła, musi mieć do syna cierpliwość, bo jedyne co ten chciałby robić całymi dniami, to zajmować się zwierzętami.

Sponsorowane

Jeśli chodzi o jakieś roboty, to mam problem, żeby się do tego zabrać, ale jak przyjdzie robota z końmi to z tym nie mam problemu (…) W pokoju zazwyczaj porządku nie mam, ale mi mamuśka porządek robi, ale w stajni porządek zawsze jest.

Pożegnanie Staszka

Z nekrologu wynika, że Staszek odszedł 23 lutego. Nie podano jednak przyczyny śmierci. Rodzina i przyjaciele pogrążyli się w smutku i żałobie. Internauci przesyłają bliski szczere kondolencje.

“Wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny 🙁 nie ma nic gorszego od tego, jak rodzice chowają syna i to tak młodego… masakra 🙁”

“Boże, jak trudno się z tym pogodzić”

“Wyrazy współczucia dla mamy i rodzeństwa. Staszek opiekuje się wami z góry”

“Największy ból to stracić dziecko brata, kogoś z rodziny, a Staszka lubili wszyscy, był jak rodzina. Całe Podhale płacze na nim”

“Uwielbiałem Staszka oglądać — biła od niego bezwarunkowa szczerość”

Poza tym, Staszka pożegnała również produkcja programu “Górale”. W oficjalnym oświadczeniu można przeczytać:

Górale zawsze żyją blisko nieba… 23 lutego powędrował tam — w wieku zaledwie 20 lat — Stanisław Rzepka — góral z krwi i kości i jeździec nad jeźdźcami. Pozostanie jednak w naszych sercach i naszej pamięci. Żegnaj. Będziemy tęsknić

Pogrzeb 20-latka odbył się w sobotę, 25 lutego.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

8 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Nie żyje jedna z dziewczyn z ekipy Friza. Miała zaledwie 23-lata

    Jednoznaczny list biskupa. Każdy wierny musi za siebie zapłacić