w

Nie żyje jedna z dziewczyn z ekipy Friza. Miała zaledwie 23-lata

Nie żyje Marika Maja z ekipy Friza. Była dziewczyną Bartosza Kubickiego, gwiazdy programu “Genzie”. 23-latka zmarła niespodziewanie, a informacje o jej śmierci przekazała rodzina.

Sponsorowane

Nie żyje Marika Maja

Była młoda i pełna energii. Nic nie zapowiadało jej śmierci. Zarówno bliscy, jak i fani są zaskoczeni obrotem spraw. Marika była dziewczyną Bartka Kubickiego, który z kolei występował na YouTubie w programie “Genzie”, stworzony przez Karola “Friza” Wiśniewskiego.

Kochani w następnych dniach będzie mnie tutaj mało, podobnie na moim kanale, proszę o wyrozumiałość, trzymajcie się — przekazał za pomocą mediów społecznościowcyh Kubicki.

Informację tę potwierdziła również rodzina zmarłej. “Ogromnie trudno nam poinformować, że Marika, nasza córeczka i siostrzyczka, odeszła” — głosi oświadczenie opublikowane na Instagramie przez siostrę Mai Mariki. Pod wiadomością podpisali się również rodzice zmarłej.

Sponsorowane

Maja, siostrzyczko, żegnam Cię z niewyobrażalnym bólem, w moim sercu na zawsze pozostanie pustka, którą tak idealnie wypełniałaś. Byłaś mi największym wsparciem, kocham Cię i nigdy nie przestanę — dodała siostra.

Śmierć wpłynie na ekipę “Genzie”

“Genzie” to program rozrywkowy, emitowany na YouTubie. Występowała w nim m.in. Maja Program zyskał sporą popularność. Można w nim podziwiać różne przygody zżytej paczki młodych i bogatych znajomych. Co tydzień o 17 oglądają ich miliony. Sam kanał “Ekipa Genzie” ma przeszło 1,3 mln subskrybentów na YouTube, a Bartosza Kubickiego — jednego z najpopularniejszych uczestników programu — na Instagramie obserwuje 600 tys. użytkowników platformy.

Póki co nie podano informacji na temat przyczyny śmierci Mariki Mai. Zapewne nie jest ona jeszcze znana. “Msza święta żałobna odbędzie się we wtorek 28 lutego o godzinie 15:00 w Kościele MB Częstochowskiej i Św. Jana Pawła II w Kaczynie”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    57-latka odparła atak gwałciciela. Policjanci zdębieli na widok dowodu, który przyniosła

    Tak 20-letniego Staszka Rzepkę pożegnała produkcja Polsatu. Aż serce pęka