w

Fani nie mogą w to uwierzyć. Roksana Węgiel straciła pracę

Czy to prawda, że Roksana Węgiel straciła pracę? Podobno miała się nie sprawdzić w roli prowadzącej program “You Can Dance. Nowa generacja”. Serwis o2 informuje, że było kilka powodów, dla których Roxie nie wystąpi już jako prowadząca show taneczny w Telewizji Polskiej.

Sponsorowane

“You Can Dance. Nowa generacja”

Wszyscy doskonale pamiętają program “You Can Dance. Po prostu tańcz!”. Był emitowany przez stację TVN w latach 2007-2016. Widzowie bardzo chętnie oglądali poczynania tancerzy na ekranach telewizorów. Stacja TVP postanowiła nieco zmienić formułę show. Mianowicie w “You Can Dance. Nowa generacja” występują tylko i wyłącznie dzieci, w wieku od 8 do 13 lat. Walczą one o nagrodę w wysokości 100 tys. zł. Drugi sezon programu ma ruszyć już 3 lutego. W pierwszej edycji prowadzącą była Roksana Węgiel. Super Express twierdzi, że w nowym sezonie czeka nas też nowa prowadząc.

Nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka – mówiła Roxie mediom jeszcze w trakcie nagrywania pierwszego sezonu.

Taneczne show można będzie oglądać w piątki, o godzinie 20:50. Jako prowadząca wystąpi Edyta Herbuś, a dołączy do niej Aleksander Sikora.

Sponsorowane

Roksana Węgiel straciła pracę

Czy Roxie sama podjęła decyzję o rezygnacji z pracy? Czy może jednak została zwolniona? Z wypowiedzi piosenkarki faktycznie można odnieść wrażenie, że nie czuła się dobrze w roli prowadzącej. Z kolei Super Express donosi, że o zwolnienie 18-latki zdecydowano w ostatnich dniach. Podobno kierownictwo stacji uznało, że młoda gwiazda w ostatnim czasie mocno zmieniła wizerunek. Nowy image ma nie do końca pasować do dziecięcego programu. Czy to aby na pewno prawda? Tego niestety nie jesteśmy pewni.

W tanecznym show zajdzie więcej zmian. Mianowicie Ida Nowakowska, która była drugą prowadzącą, teraz dołączy do Agustina Eguroli i zasiądzie w jury. Na ekranach nie zobaczymy również tancerki, Klaudii Antos i tancerza Michała Kostrzewskiego. Ich miejsce zastąpi Kasia Cichopek.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

39 komentarze