w

W TVP prawie jak w studiu “Faktów”. Widzowie nie dowierzają, w to, co się dzieje

Na antenie TVP ruszył nowy program, “Jak oni kłamią”, prowadzony przez Adriana Klarenbacha. Swoją grafiką do złudzenia przypomina “Fakty” TVN. Trudno mówić o profesjonalizmie prowadzącego, który krytykuje dawną koleżankę, z którą kiedyś sam prowadził program. Internauci dali znać, co o tym myślą.

Sponsorowane

Nowy program TVP

Na stronie internetowej TVP Info można przeczytać: “Manipulacje i niedomówienia TVN. „Jak oni kłamią” codziennie od poniedziałku do piątku o 19:15 w TVP Info”. Program ma być emitowany codzienne, a grafika jawnie nawiązuje do “Faktów” TVN. Pierwsze odcinki już za nami, a prowadzącym jest Adrian Klarenbach. W poniedziałkowym wydaniu tematem numer jeden okazał się problem migrantów. TVP zarzuca konkurencji manipulację odbiorcami. W pewnym momencie w tle pojawiło się zdjęcie prowadzącej dziennikarki TVN (Diany Rudnik) i krótki fragment tamtejszego programu informacyjnego.

„Kim trzeba być, by na wizji opluć koleżankę, z którą wiele lat temu się prowadziło wspólnie programy? W imię czego, jakiej partii politycznej i za jakie pieniądze?” – można przeczytać komentarz na Twitterze.

Sponsorowane

Czy TVN zareaguje?

“Jak oni kłamią” już sam tytuł programu jest dość wymowny. TVP zarzuca również TVN jednostronne przedstawianie sprawy zastrzelenia 17-letniego Algierczyka we Francji. Prowadzący zaznaczył, że w materiale “Faktów” nie wspomniano o kryminalnej kartotece nastolatka, a powiedziano jedynie, że został brutalnie zamordowany przez funkcjonariusza policji. Adrian Klarenbach nie omieszkał również dodać, że w TVN nie ma informacji, które “są ważne dla milionów Polaków, ale nie dla szamanów z Wiertniczej”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Najpierw Anastazja, a teraz dwóch 18-latków. Kolejna śmierć na greckiej wyspie

   Gdzie szukać opinii o radcy prawnym? Krótki poradnik