w

Nie żyje uczestniczka “Kuchennych rewolucji”. Znała się z Magdą Gessler od lat

Uczestniczka programu “Kuchenne rewolucje” nie żyje. Miała 51 lat i prowadziła karczmę Obrochtówka w stolicy polskich gór, Zakopanem.Informację o nagłej i niespodziewanej śmierci przekazali pracownicy lokalu. Póki co nie jest znana przyczyna śmierci.

Sponsorowane

Nie żyje uczestniczka “Kuchennych rewolucji”

51-letnia Renata Kowalczyk była właścicielką karczmy Obrochtówka. Kobieta zgłosiła się do “Kuchennych rewolucji” z nadzieją na uratowanie biznesu. Dzięki Magdzie Gessler restauracja w ostatnich latach świetnie prosperowała. Pracownicy karczmy 19 lutego zamieścili na Facebooku informację, o śmierci właścicielki. Pożegnali ją w pięknym sposób. Widać, że wsród personelu była lubianą osobą.

Z przykrością chcemy wam przekazać informację, że nasza kochana szefowa Renata odeszła nagle 18 lutego 2023 r. Nasze serca rozpadły się na kawałki, była dla nas ostoją spokoju, szefową, ale i mamą. Każdy, kto miał okazję poznać Renatę, wiedział, jakim cudownym i pogodnym człowiekiem była.

Obrochtówke która każdy z nas zna stworzyła właśnie ona. Jest nam bardzo ciężko ale będziemy kontynuować jej spuściznę. To również dzięki wam to miejsce było jej skarbem ❤️

Dziękujemy wam że jesteście! I mamy nadzieje że będziecie z nami w tym ciężkim okresie 💔

Na ten moment niewiadomo, co stanie się z lokalem. Miejmy nadzieję, że trafi w dobre ręce.

Sponsorowane

Spotkanie Magdy Gessler z Renatą Kowalczyk

To w 2010 roku Gessler przyjechała do lokalu Renaty Kowalczyk i całkowicie go odmieniła. Fragment nagrania z Obrochotówki stała się nawet kanwą dla czołówki “Kuchennych rewolucji”. Widać na nim uśmiechniętą i zadowoloną Renatę Kowalczyk i Magdę Gessler.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Taką emeryturę otrzymuje Lech Wałęsa. Gigantyczna kasa, o której większość może pomarzyć

    Kolejne potężne trzęsienie ziemi na pograniczu Syrii i Turcji