w ,

Chłopak znęcał się nad kolegami z klasy. Ojciec wymierzył karę bez litości. Powinniśmy brać przykład z tego taty?

Pewien ojciec na swoim profilu na Facebooku podzielił się dość kontrowersyjną karą jaką wymierzył swojemu dziecku. Jego syn znęcał się nad kolegami w szkolnym autobusie, dlatego jego ojciec uznał, że do szkoły będzie biegał…

Sponsorowane

Bryan Thornill wierzy w starą szkołę wychowywania swoich dzieci. Jeśli dziecko zrobi coś złego to musi za to zapłącić. Jednak Bryan nie krzyczy ani nie używa przemocy fizycznej. Uznał, że woli zrobić coś innego – zamiast jeździć do szkoły autobusem, Bryan wysyła swoje dziecko na piechotę. Jego syna ma do szkoły biec a ojciec towarzyszy mu jadąc za nim samochodem. Deszcz nie ma znaczenia – Bryan wierzy, że jego syn w ten sposób zrozumie co robił źle.

Bryan twierdzi, że wyniki pojawiły się niemal natychmiast. Nauczyciele zaczęli chwalić jego dziecko, twierdząc że stał się o wiele spokojniejszy.

Czy popierasz metody Bryana?

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

6 komentarze

  1. Zwykle rodzice oburzają się na tego typu oskarżenia pod adresem swojego dziecka utwierdzając je w przekonaniu że dalej może dokuczać innym wszak tatuś i mamusia stoją za nim murem.

  2. Pewnie ze tak Ojcowie powinni walic po ,,mordach,, tych co dokuczaja no w koncu silny wygrywa no nie ? W Rzeszowie tak powinno byc . Moze jeszcze Dyr. tej szkoly tez powinien byc zaliczony a moze i nauczycielka za to ze nie byla wrazliwa :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Trucizna na szczury zabiła 14-miesięczne dziecko w Boże Narodzenie? To jest prawdopodobne

    Posłanka Marcelina Zawisza podczas wystąpienia na komisji zdrowia karmiła synka piersią