w ,

Nergal porównał ludzi, którzy nie noszą maseczek do płaskoziemców

Adam “Nergal” Darski na swoim Instagramowym profilu opublikował wideo, w którym apeluje do swoich rodaków o noszenie maseczek. Dodał, że przekonywanie osób, które maseczek nie noszą, jest tak trudne jak rozmowa z płaskoziemcami.

Sponsorowane

Nergal często postuje w swoich mediach społecznościowych. Podejmuje przeróżne tematy, również te związane z jego poglądami. Tym razem wypowiedział się w kwestii “polskiego podejścia” do maseczek. Stojąc w maseczce przed jednym ze sklepów w galerii handlowej stwierdził, że nawet zwierzęta są na tyle mądre, by w dobie pandemii zasłaniać swoje usta i nos.

Nie rozumiem dlaczego tak wielu z was ma problem z noszeniem maseczki. Jestem w Portugalii i nawet krowy zauważyły, że to mądre by nosić maseczki. (…) Ziemia nie jest bezludną planetą – musimy chronić nasze rodziny, naszych przyjaciół.

Antymaseczkowcy prawie jak płaskoziemncy

Nergal do posta dołączył wpis, w którym stara się uargumentować swoje poglądy. Właśnie tutaj muzyk porównał antymaseczkowców do płaskoziemców.

Sponsorowane

Przekonywanie antymaseczkowców aby maski nosili przypomina mi próbę udowodnienia płaskoziemcom, że się mylą. (…) tak, zasady i procedury często nie mają sensu i wydają się być pozbawione logiki (…) lista jest długa. Ale hej, wszyscy zgodziliśmy się zatrzymać na czerwonym świetle, nawet jeśli nie ma ruchu, prawda? Dlaczego tymczasowo nie możemy stosować się do tego, aby wszyscy wokół nas mogli poczuć niewielki komfort w tych bardzo niewygodnych czasach?

Co więcej, lider zespołu “Behemoth” uważa, że jeśli ktoś wątpi w działanie maseczki, powinien zakładać je na znak świadomości zagrożenia:

Więc nawet jeśli nie wierzysz, że maska ​​uchroni cię przed chorobą, noś ją jako znak ŚWIADOMOŚCI. Czy ma to sens?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Czy cmentarze będą zamknięte 1 listopada? Jest porozumienie z episkopatem

    Będą kolejne restrykcje. Tym razem na ruszt idą kina, teatry, bary i puby