w

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na temat Kaczyńskiego. Nie wróży nic dobrego

Wybory już niedługo, w związku z tym partia rządząca na czele z prezesem, Jarosławem Kaczyńskim zaprezentowała już przynajmniej część swoich obietnic wyborczych. O to, na co jeszcze stać lidera partii Prawa i Sprawiedliwości zapytała redakcja serwisu o2, samego Krzysztofa Jackowskiego.

Sponsorowane

Krzysztof Jackowski o Jarosławie Kaczyńskim

Na te moment główne obietnice PiS to 800 plus, darmowe autostrady i bezpłatne leki dla seniorów 65+ oraz dzieci i młodzieży. Jednak do wyborów pozostało jeszcze trochę czasu, więc rodzi się pytanie, jakie jeszcze obietnice padną z ust partii obecnie rządzącej naszym krajem.

Jarosław rozrzutny. Taki dałbym mu przydomek – powiedział na wstępie Jackowski.

W kolejnej części przeszedł do omawiania ruchów Prawa i Sprawiedliwości. “Wydawać by się mogło, że miłe jest to, iż rząd daje ludziom jakieś pieniądze. Daje nam te pieniądze, no ale odbiera sobie to w podatkach. Czego można się spodziewać po Jarosławie Kaczyńskim? Niedobrych rzeczy, w mojej ocenie”.

Sponsorowane
Twitter

Ten rząd – wydawać by się mogło – dba o ludzi, rozdając pieniądze. Natomiast ten rząd – ja uważam – szkodzi ludziom właśnie przez to rozdawanie pieniędzy. Dobry rząd to jest taki, który daje ludziom możliwości zarobienia pieniędzy, a nie rozdaje ich własne środki.

Najnowsza przepowiednia jasnowidza

To jeszcze nie koniec. Krzysztof Jackowski jest zdania, że Kaczyński może posunąć się do niecodziennych czynów. “Może Jarosława Kaczyńskiego stać jeszcze na wiele. Jeżeli przedwyborcze sondaże okażą się niezbyt łaskawe dla pana Kaczyńskiego, to pan Kaczyński może się posunąć do zupełnie innych rzeczy, jak tylko rozdawnictwo pieniędzy”.

Twitter

Powiedzmy, że może wprowadzić w Polsce jakiś stan. To nie oznacza oczywiście, że on to zrobi. Na razie wygląda bowiem na to, że PiS wślizgnie się do tego Sejmu, niestety chyba minimalną większością głosów.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Anna spadła na oczach 3 maluchów w przepaść. Próbowała ratować 4-letnie dziecko?

   To oni zginęli, wracając z wesela. Od domu dzieliło ich zaledwie 5 km