w

Jackowski przewidział, co się stanie już w wakacje. Skutki będą opłakane

Krzysztof Jackowski znów uraczył nas swoją nową przepowiednią. Tym razem znany jasnowidz z Człuchowa mówi o potężnych perturbacjach finansowych i o wielkim krachu. Kiedy ma do tego wszystkiego dojść? Jego słowa nie napawają optymizmem, bowiem już w okresie wakacyjnym, powinniśmy spodziewać się zawirowań.

Sponsorowane

Co wydarzy się w wakacje?

Według Krzysztofa Jackowskiego okres urlopowy nie będzie należał do spokojnych. Co konkretnie się wydarzy?

Okres letni, tzn. urlopowy, możemy mieć zakłócony przez wydarzenia na świecie, które nie będą dobre. Czeka nas kryzys, krach, nie wiem, jak to nazwać. Od kwietnia do końca czerwca – to jest okres, w którym może zacząć dziać się coś złego w kwestii finansowej na świecie – w krajach zachodnich i w Stanach Zjednoczonych – zapowiedział wizjoner.

Twitter
Sponsorowane

Profeta jednoznacznie podkreślił, że ma niedobre przeczucia. Jest nawet zdania, że skutki kryzysu, jaki nastąpi, mogą być odczuwalne przez długie lata.

To będzie krach lub jakieś załamania finansowe. Jeżeli tak, to trzeba będzie się mierzyć z długotrwałym kryzysem, rozłożonym nawet na lata. Pesymistycznie to wszystko mi się kojarzy.

Twitter

Ekonomista potwierdza słowa Jackowskiego?

Harry Dean to ekonomista i autor bestsellera “Wielki kryzys jest przed nami”. Mężczyzna podobnie jak Jackowski uważa, że najbliższym czasie, a nawet miesiącach, ma dojść do największego krachu na giełdzie, jaki przyjdzie nam przeżyć w swoim życiu. Ekspert przeczuwa, że S&P 500 ma stracić 85 proc., Nasdaq – ponad 90 proc. swojej wartości, a Bitcoin może odnotować nawet ponad 95 proc. straty.

Możecie mi nie wierzyć, mogę się mylić, ale po prostu radzę być ostrożnym w przeciągu następnych dwóch miesięcy – przekazał Dean.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Dramatyczne wieści o skatowanym 8-letnim Kamilu. Lekarze musieli podjąć decyzję

   “Patrz trumna wypadła!”. Karawan w drodze na pogrzeb zgubił zmarłego…