w

Makabryczne odkrycie w Legnicy. Zwłoki dziecka owinięte w białą poszewkę?

Zwłoki znalezione w Legnicy. Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę wieczorem, 13 maja, na ulicy Konduktorskiej. Ciało było owinięte w białą poszewkę. Początkowo media obiegła informacja, że należy ono do 6-letniego dziecka…

Sponsorowane

Zwłoki w Legnicy

Grupka dzieci spacerująca wzdłuż wałów przy ulicy Konduktorskiej w Legnicy, zwróciła uwagę na unoszący się nieprzyjemny zapach w parku. Zainteresowali się tym, skąd on dochodzi. Wówczas ich oczom ukazała się biała poszewka, ukryta pod stertą gruzu. Ciekawość przezwyciężyła, dzieci zbliżyły się do miejsca, nad którym latał rój much. Zajrzeli do środka… Następnie natychmiast zadzwonili na numer alarmowy. Powiedzieli dyspozytorowi, że w poszewce chyba znajduje się spalone zwierzę. Nie byli jednak w stanie podać dokładnej lokalizacji, dlatego zwrócili się o pomoc do mieszkańców pobliskiego osiedla.

Sekcja zwłok pozwoli ustalić szczegóły

Świadek zdarzenia przekazał portalowi 24.wroclaw.pl, że w poszewce znajdowały się zwłoki kilkuletniego dziecka, które były już w znacznym stopniu rozkładu. Na oficjalną informację nie trzeba było długo czekać. Lidia Tkaczyszyn, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy poinformowała serwis Fakt, że: “W sobotę, 13 maja, po godz. 18. znalezione zostało przez przypadkowe osoby ludzkie ciało w stanie znacznego rozkładu. Było zawinięte w materiał. W tej chwili nie jest możliwe ustalenie wieku i płci ofiary. Na wtorek została zaplanowana sekcja zwłok, która pozwoli ustalić szczegóły”.

Sponsorowane

Zwłoki znalezione przez dziecko

Zwłoki zostały znalezione w okolicach byłej mleczarni. Po starym budynku nie pozostało prawie nic, poza kominem. Wszędzie dookoła jest natomiast sporo gruzu. Z kolei wały nad rzeką to miejsce, gdzie lokalni mieszkańcy chętnie spacerują ze swoimi psami. Dziennikarze Faktu ustalili, że ciało zostało odkryte przez 13-letniego chłopca. Zainteresował go rój much unoszący się w jednym miejscu. Kiedy zajrzał pod białe prześcieradło, jego oczom ukazały się ludzkie nogi. Był w ogromnym szoku. Póki co śledczy nie chcą zdradzić więcej informacji. Sekcja zwłok zaplanowana jest na najbliższy wtorek. Dzięki niej poznamy więcej szczegółów.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Tak teraz wygląda grób Kamilka. Ten widok rozdziera serce

   50-latek zapłacił za panią do towarzystwa i wszedł do pokoju. “Zdążyłem zdjąć buty”