w

Znana marka odzieżowa wycofuje koszulkę ze sprzedaży i przeprasza przez post na FB

Jedna z użytkowniczek Facebooka wrzuciła w niedzielę na swój profil zdjęcie z koszulką, którą znalazła w sklepie znanej marki odzieżowej. Uznała, że nadruk, który znalazł się na niej jest niewłaściwy, dlatego napisała co sądzi i oznaczyła markę. Otrzymała przeprosiny i zapewnienie wycofania produktu ze sprzedaży.

Sponsorowane

W dobie mediów społecznościowych i powszechności smartfonów z aparatem fotograficznym każdy może stać się “reporterem” i nagłaśniać przeróżne sprawy. Nie inaczej było w tym przypadku. Pewna kobieta będąc na zakupach w Reserved, trafiła na koszulkę, której nadruk wydał jej się niewłaściwy. Zrobiła zdjęcie i postanowiła opublikować na Facebooku post, w którym pisze co uderzyło ją w tej koszulce. Padła również deklaracja omijania sklepów tej sieci.

Facebook / Agata Puścikowska

Koszulka z wizerunkiem św. Mikołaja i renifera, którzy idą z workiem butelek, popijając wino była dla kobiety jeszcze do zniesienia. Jednak podpis pod obrazkiem przeważył szalę – mimo iż “odkupienie win” rozumieć można dwojako, to według kobiety jednoznacznie odnosi się do religijnego zwrotu. A to lekka przesada.

Marka odpowiedziała

Sponsorowane

W sekcji komentarzy pod zdjęciem pojawiła się odpowiedź sieci odzieżowej. Zawiera przeprosiny i deklarację wycofania produktu:

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nie mieliśmy na celu obrażenia niczyich uczuć. Ze względu na to, że nadruk rzeczywiście można odczytać dwuznacznie, podjęliśmy decyzje o wycofaniu tego modelu ze sprzedaży w naszym sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych.

– napisała pod postem marka Reserved.
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Premier Morawiecki: mamy plan szczepienia Polaków

   Mężczyzna, który brutalnie zgwałcił 13-miesięczną dziewczynkę został skazany