w

26-latek wykorzystał seksualnie 7-miesięczne niemowlę? Matka odkryła prawdę

26-letnia kobieta poinformowała policję o bestialstwie, które miało miejsce pod jej dachem. Siedmiomiesięczna córeczka kobiety została wykorzystana seksualnie, przez jej 26-letniego znajomego. Prokuratura złożyła wniosek do Sądu Rejonowego w Pleszewie w województwie wielkopolskim o areszt dla oprawcy.

Sponsorowane

Zgwałcił 7-miesięczne niemowlę?

Matka dziecka poinformowała policję, że jej znajomy miał dopuścić się haniebnego czynu. Mianowicie miał wykorzystać seksualnie jej 7-miesięczną córeczkę. Ze względu na charakter sprawy, śledczy nie chcą zdradzić mediom okoliczności zajścia, ani nawet tego, w jaki sposób 26-latka dowiedziała się o wszystkim. Nieoficjalnie mówi się, że doszło do gwałtu, a podejrzany został zatrzymany.

Deon24

Na postawie zgromadzonego materiału, a zwłaszcza opinii biegłych lekarzy, którzy zbadali dziecko, mężczyźnie postawiono mu zarzuty dopuszczenia się przestępstwa o charakterze seksualnym wobec małoletniej, poniżej lat 15. Chodzi dokładnie o 7-miesięczne niemowlę. Charakter sprawy nie pozwala na ujawnianie okoliczności i szczegółów — przekazał Faktowi prok. Maciej Meler z prokuratury w Ostrowie Wielkopolskim.

Sponsorowane

Zatrzymano 26-letniego znajomego matki

W sprawie zatrzymano podejrzanego. Na wniosek prokuratury trafił do aresztu na trzy miesiące. Nie przyznaje się on jednak do winy. Jego czyn został zakwalifikowany jako zbrodnia. Grożą mu co najmniej trzy lata więzienia.

Twitter

Biorąc pod uwagę konieczność zapewnienia właściwego toku śledztwa, jak i ze względu na wysoką karę, jaka mu grozi, prokuratura wnioskowała o tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do naszego wniosku. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące — poinformował prok. Meler.

*Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

127 komentarze