w

Tyle Zenek Martyniuk dostanie za noc sylwestrową. TVP nie szczędzi grosza

Noc sylwestrowa coraz bliżej. Do końca roku 2022 a początku 2023 pozostało zaledwie 17 dni. Jak co roku na antenie TVP będzie można uczestniczyć zasiadając przed telewizorem, w Sylwestrze Marzeń. Na tym hucznym wydarzeniu nie zabraknie polskich gwiazd. Pojawi się Zenek Martyniuk – Sylwester to dla niego spory zarobek.

Sponsorowane

Dla wielu zabawa, a tym bardziej noworoczna impreza, nie może odbyć się bez rytmów disco-polo. TVP w tym roku nie zawiedzie. Jedną z głównych gwiazd, która pojawi się na scenie Sylwestra Marzeń będzie nie kto inny, jak Zenon Martyniuk, król polskiego disco-polo. Poza nim można również spodziewać się takich osobistości jak: Boys, Sławomir, czy Edyta Herbuś. Organizatorzy zapewniają, że pojawi się też międzynarodowy i bardzo znany wykonawca.

Instagram

Zenek Martyniuk – Sylwester z TVP

Jeśli chodzi o Polskę, diso-polo jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej słuchanych gatunków muzycznych. Dlatego wiele osób cieszy się, że taka gwiazda jak Zenek wystąpi w czasie Sylwestra w TVP. Jednak tego dnia ceny, które trzeba zapłacić za występ nawet polskich artystów, sięgają zenitu. Redakcja Disco-polo.info ustaliła, że w ubiegłym roku Martyniuk zażyczył sobie za występ około 50 tys. zł. W tym roku mowa o znacznie większej sumie – 100 tys. zł.

Sponsorowane

Dla małego porównania, nauczyciel mianowany zarabia około 5300 zł brutto, co daje kwotę 4000 zł na rękę. Aby zarobić tyle co Zenek Martyniuk w jedną, sylwestrową noc, musi on pracować przez 25 miesięcy.

Zdajemy sobie sprawę, że show biznes rządzi się swoimi prawami. Powszechnie wiadomo jest, że gwiazdy muzyki zarabiają na występach spore pieniądze. Często niestety poświęcają swój czas karierze, trasom koncertowym, kosztem czasu spędzonego z bliskimi. Jednak każdy sam obiera swoją ścieżkę.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

106 komentarze

Load more comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Wyszła za niego tylko dla pieniędzy. Staruszek przechytrzył pazerną żonę

    W tym tragicznym wypadku zginęła cała rodzina. Dziewczynka miała tylko 2-latka